Aktív témák

• csabi94

őstag

Na halihó!
    Megjöttem az UNDERWORLD kupáról, sikerült elcsípnem a 2. helyet. ;] Nagyon jó volt, kicsit korán érkeztünk (anya és apa jöttek el velem), mert nem akartuk kiszámolni az időt. Kis séta után átöltöztem, és mentem 2 kört pályabejárásként. Az első körben sikerült kicsúsztatnom magam alól a bringát pedig nem is mentem gyorsan, de nem estem el, az spd ellenére sikerült letenni a lábam. Benyomtam azt a zselét amit adtak rajt előtt, majd rajtnál viszonylag előre helyezkedtem. Ugye a Juniorokkal indultam, és ez a futam együtt volt a nőkkel, megelőztem pár csajszit, és csak 3-4 fiú volt már előttem. Ahogy a körök teltek, már csak 1 srác maradt, aki előttem volt, de Ő nagyon jól tartotta a helyét. Egyszer valami miatt egy pillanatra megállt, így felzárkóztam, és megelőztem közvetlenül a kör befejezte előtt. Ádám (speaker) is nagyon drukkolt nekünk, mindig mondta a mikrofonba, hogy micsoda harc folyik. :DDD Negyed kör után a srácot előre engedtem, mert nem akartam teljesen meghalni, hiába hogy nincs szélárnyék, nem jó elöl menni. :D Utána a srác lehagyott, és a végére 30 másodperccel vert kb. meg.
    Kaptam ajándékként egy törülközőt, egy kulacsot, EGY CSAPTELEPET ( :DDD ), és a többit amit mindenki más (zokni, ebéd stb.).
    Egy kör kb. 1,8 km lehetett, a pálya nagyon jó volt, izgalmas verseny volt. A pincerendszerben nagyon csúszott a padló.

Utólag csináltam tracket:[link]