Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz zengoe #714 üzenetére

    Igen, én is erre gondolok, hogy lejátszó progimmal lesz valami és abból kéne valami kompatibilisebb változat.

    Eddig magamtól odáig jutottam, hogy XGA-ra állítottam a felbontást és 120 Hz-re a képfrissítést. Majd bekapcsoltam és átkapcsoltam mindent. (Nem kell valahogyan párosítani, vagy mit tudom én a szemüveget és a vetítőt??? Csak mindent ON-ra állítok és kész???) És utána a meglévő 3D-s tartalmat próbáltam a legkülönfélébb lejátszókkal lejátszani több kevesebb sikerrel.

    Eddig a "TotalMedia Theatre 5"-tel értem el olyan eredményt, ami talán már 3D-hez közelít, de nem tudom eldönteni!? :F Szemüveg nélkül is jól látható volt a kép, csak a színek voltak kicsit rosszak, de szemüveggel jók voltak a színek és talán 3D-s volt a kép...

    Milyen élményre kell számítani? Mint IMAX-ben, ahol tényleg előttem történik minden, a vászon síkjából kiemelkedve? Vagy valami másra? (Na ez egy szép megfogalmazás lesz, készüljetek :) !) Szemüveg nélkül mennyire nem látható a kép, amikor 3D-s tartalmat vetít? Mert ugye (bocsi, csak ezt tudom példának hozni) az IMAX-es film szemüveg nélkül nagyon homályos, de amikor ez vetített elvileg 3D-s képet, akkor annak a minimális színhibán (a fekete nem volt az igazi) kívül semmi baja sem volt!?

    A progit, amit ajánlottál, mindenféleképpen kifogom próbálni, de olyanról nem tudsz ami mindent tud és a BR filmet is viszi?

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák