Új hozzászólás Aktív témák

  • marcicool

    csendes tag

    Sziasztok, szeretnék egy kis segítséget kérni projektor ügyben. Új vagyok még de látom, hogy eléggé értetek a témához. Jelenleg egy samsung 3d tv- használok főleg 3d-s filmekhez és játékokhoz. De láttam, hogy már lehet kapni Acer H5360BD.- projektort. Ez ugye azért jó mert végre össze tudnám kötni a PS3.-mal is az 1.4HDMI miatt. Csak az lenne kérdésem, hogy ugye a gyári 3d-s játékokat és 3d blurayeket le tudom játszani PS3-on keresztül. Viszont szoktam 3d filmeket mkv-ban nézni (amik ugye úgy működnek, hogy két kép van egymás mellett vagy alatt és a tv-összehúzza), hogyha eseteleg egy wd tv live medialejátszóval kötöm össze projektort akkor a projektor vagy a medialejátszón be lehet állítani, hogy összerakja a két képet és működjön a 3d? És szerintetek megéri lecserélni a tv-t a projektorra. Már csak a kétszer akkora kép is nagyon vonzó. Viszont szeretném ebből az egész confiból kihagyni a számítógépet, ezért gondoltam ha ilyen egyszerűen működne minden, hogy Acer H5360BD + wd tv live medialejátszóval akkor simán cserélnék. Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák