Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davzone

    senior tag

    válasz Morris #1734 üzenetére

    Használhatsz más dvb-c vevőt.Nekem dreambox dvb-c ment hibátlanul.Nincs kártya az csak az HBO-hoz kell,de az a vevőbox szintén csak scartot meg compositot tud szóval elég gáz.
    A tecnisat is látja az HBO csatornákat de nekem azt mondták az ügyfélszolgálaton hogy nem lehet vele venni még ha berakom a kártyáját a másik doboznak akkor sem.
    Az SD box egy egyszerűbb doboz,sima composite és scart van rajta.
    lcd-n meg plazmán elég tré.Asszem 576 soros képet tud kiadni.
    A digis HD boxok mind jók, a tecnisat azért jobb mert felvesz időzitve,élő adást megállíthatsz utána vagy mented vagy nem,tud hdmi vezérlést(ha bekapcsolod automatán bekapcsolja a tv-t meg az erősítődet is.)
    HDMi 720p vagy 1080i felbontáshoz mindenképp érdemes ilyen HD vevőt bérelni már csak próba erejéig is amíg nem vesz az ember sajátot,mivel bármikor lemondható,ha esetleg lesz ujabbbox a diginél könnyen cserélhető.
    Egyetlen negatívum,hogy a DIGI sport HD adás felvételekor ledarabosodik a kép nálam technisattal,a felvétel az hibátlan a hang sem akad csak a kép lesz darabos felvétel közben.
    Valszeg nem elég erős a hardver hozzá.

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

  • Davzone

    senior tag

    válasz Morris #1739 üzenetére

    Nem érdemes megvenni!
    Ha 2 évig használod azis csak 24k,de lehet egy év mulva a digi már más boxokat fog adni mert ezek elfogynak és valszeg azok jobbak lesznek mint ezek,akk simán vissza kell vinni mondván nem kell a bérlés,és elhozni egy ujat(uj szerződés).
    Inkább a fix havi 1000 HUF és ha már nem kell visszaadod vagy cseréled jobbra.
    De ez csak az én véleményem :D
    32k -élrt amugy már jobbakat is lehet kapni szal sztem a bérlés a legésszerűbb megoldás.
    Arra amugyis addig van garancia amig bérled ha megveszed akkor meg csak 1 év...
    Nem gáz az hogy HD ready ugyis csak 4 HD csatorna van abbol is az m1 m2 duna felesleges sztem. A digi sport hd viszont komoly.
    Adnak hozzá HDMI kábelt bekötöd és a táv jobb alján van HDMI gom azon átlépsz hogy 720p-be tolja a képet és hibátlan nativ digitális adást élvezhetsz.
    Most mondom hogy az analóghoz képest ég és föld a különbség.(Persze a TV-t mindenképpen be kell lőni.Az összes tv-ben lévő javitó elektronikát,funkciót ki kell kapcsilni azok általába csak rontanak a képminőségen.Utána megtalálni a helyes kontrasztot fényerőt és már lehet is sasolni :D

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

  • Davzone

    senior tag

    válasz Sonja #1746 üzenetére

    Igaz,nem azt mondtam hogy senki nem fogja nézni de alapjában véve és soha nem nézem.
    Egy olyan csatornának jobban örülnék HD-ben amin ujabb dolgok mennek pl viasat vagy axn.
    Most az hogy az m1en adják a fekete fehér ősrégi filmeket hd-ban az valahogy nem hat meg.
    Persze ezis szubjektív,nekem pl nem kéne se m1 se m2.
    DIGI SPORT csatornán nem lesz a VB amugy?Abból is elég komoly a HD csatorna.

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

  • Davzone

    senior tag

    válasz Bunt #1979 üzenetére

    Én próbáltam.
    Nem ment...
    Sajnos a kártyába belevan kódolva az eszköz kódja igy másik tipusuval nem megy.
    Próbáltam a technisatba bedugni és azt irta smartcard failed.
    TV-be pedig szintén valami unable to read card hibát kaptam.
    a kis humax dobozzal meg megy pedig a tv meg a box ids kiirja hogy nagravision kodolás stb de a kártyát nem olvassák...
    A humax doboz meg csak composite/scart képet ad ami elég putri 40"nál...
    Reméltem hogy menni fog a technisattal legalább és akk normális digit kimenten lehetne nézni de igy semmi értelme...
    Ráadásul egy háztartásba összesen 1 készülék lehet...

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Új hozzászólás Aktív témák