Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz #94529552 #12944 üzenetére

    Ja, nem is 2016 hanem 2017, az intelsat 10-02-ről beszélek, ahol most is éppen zajlik a sugárzás, és a hold 2 év múlva nyugdíjba megy, addig kell gondolkodni milyen helyre kerüljenek a csatik. Egyébként ekkor valószínű a jelszint is erősen emelkedni fg, ez egycsapásra megoldja majd a nem tökéletesen beállított antennákkal is a vételt.

    Ha szerinted ez így 2015-ben jól van: [link], amit ráadásul maga a digi is elismer hibaként... Mondd el a nagymamának, nagypapának, akik nem neteznek, csak tévéznek, hogy márpedig ott a port.hu. Amúgy én zz epg-t használok a gépen, nem nekem probléma, hogy ez ilyen....

    Ha egy rossz hasonlattal akarok élni, akkor olyan ez kb, hogy a wc-ben van világítás, de a kapcsoló a garázsban van. Végülis működik, de azért nem ez a tuti megoldás. :D

    Mondom, az én aszóértelmezésem szerint sincs baj a stabilitással, működik a rendszer sok éve, a hibákat jellemzően az elektronikai hulladék minőségű beltérik okozzák.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák