Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz Mate #8997 üzenetére

    Én még kb 2hónapja(ha jól rémlik) írtam nekik levelet,hogy ezt az undorító,nézhetetlen minőséget mikor akarják HD-ban adni(főleg sport adók,természet...akkor még volt discovery is)....nah azonnal rám akartak sózni 60000 körül hd beltérit,de hd adás nélkül.....ááááááá :W ....köcsögök...az a baj itt mi ki vagyunk ezeknek a senkiháziaknak szolgáltatva....vagy ez...vagy a mindig tv és semmi más gyakorlatilag....kábel kilőve,internet is százszoros áron az inviteltől........Nesze neked abszurdisztán....
    de rájöttem,inkább nem nézek semmit,mint ezeknek egy fillért is adjak....sajna a netet meg kell hagynom,az létszükséglet....de ez is vicc,hogy egy lom 15/5M-ás netért 12k-t fizessek telefonnal,ebből 2k lebeszélhető,ami már lassan 10-el sem jön :W ,ráadásul azért mert már kezdetektől előfizető vagyok...ez a nagy köszönet....új előfizetőknek meg minden kedvezmény mellé megvan és olcsó is.Ezek is mennek a süllyesztőbe...(báár a vodafone-nal is így voltam és mikor végleg betelt a pohár,felhívtam őket,hogy azonnal miként tudom minden előfizetést visszamondani,mert nem vagyok hajlandó 15000-et fizetni....2órán belül 4000ft lett az előfizetés+kedvezményekkel....asszem megint elő kell venni az igazi alpári paraszt stílust és itt ez működik rendesen:D

Új hozzászólás Aktív témák