Új hozzászólás Aktív témák

  • Gero66

    csendes tag

    Hello mindenkinek !
    Rövid történet a digitv életéből.Szolgáltató,vs kiszolgáltatott. Sok éve vagyok előfizetője a cégnek,
    Humax digi II készülékem megadta magát.(másodszor)Szerelő jött,megállapította hogy javíthatatlan,ezért adott helyette másikat,más tipusút.Sajnos nem voltam otthon,amikor hazaértem szembesültem a szörnyű képminősséggel,és azzal hogy egy évtizedes antik beltérit adott,ami olyan retkes volt,főleg a távirányítója,mintha valaki a seggéből húzta vona ki.Szó szerint ragadt a kosztól.Megtisztítottam volna,de a képminősge olyan szar volt,hogy inkább az ügyfélszolgálatot hívtam.A válasz: Igen,ilyen esetben a leadott,vagy javított készülékeket adják ki.És ha van kép akkor részükről le van zárva a dolog.Ok mondom,akkor kérek cserét,s ha már drága hd tévém van,hozzá való cucc kellene.Ezt lehet kérni,házhoz viszik 4ezerért.Mivel ideges voltam,mondtam elmegyek akárhova az uj cuccért,ebben az esetben ingyen cserélik.Csak egy volt a bökkenő : az ügyfeles nem tudta megmondani melyik irodájukban van,mert nem látják a raktárkészletet.Ja felhívtam volna az irodákat,de telszám az nincs,csak egy,a központi.Város a nyakamban,harmadik helyen sikerült,utiköltség plusz parkolójegy,olcsóbb lett volna kihozatni.Végre megvan,a modern kor vívmánya,teli tudománnyal és okossággal,a HD-s Kaon.
    Na ezért írok most.Már nem merem felhívni az ügyfészolgálatot.Ezt komolyan gondolják?Az emberiség lassan kiköltözik a világúrbe,nekem meg ideadnak ilyen szart?Ja,ez is használt.Volt már pár beltérim,de a tíz éves is bekapcsolt rögtön.Ez 43 másodpercig gondolkodik,közben a led csak pirosan világít,ésha megfeszülsz se történik semmi.Majd utána zöldre vált és bekapcsol,közben rajtam röhög a kis köcsög .A csatorna váltás is nehezére esik,kb 3 mp.Az elavult régi vackok miért gyorsabbak,és a szolgáltató miért vesz ilyen szarokat.
    Az lenne a kérdésem,valami megoldás erre nem létezik?

    Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

Új hozzászólás Aktív témák