Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    válasz #94529552 #14432 üzenetére

    "Csak 1db kártyával jössz el. Megveszed a beltérit, antennát, koaxot, fejet és felszereled. vagy rábízod egy maszek szerelőre, aki mindent megvesz, felszerel neked korrekt módon. te csak a kártyáért mész el a forgalmazóhoz.
    CI modul csak abban az estben kell venned, ha DVB-S2-et tuneres tv-d van, mert az kell a műholdas vételhez.
    A kártyához szinte bármely ma kapható beltéri egység megfelel. Amiko, Alma, Golden Interstar, Ferguson Ariva.... stb."
    frovery fórumtárs fenti hozzászólására írtam, hogy ezek mind plusz költségek az önmagában valóban alacsony havidíjhoz.

    Most pedig csak meg LEHET, de nem KELL megvenni a beltérit Digiéknél. Én két Kaon-t bérlek, az első ugyebár ingyenes, a második meg kemény 300 forint.

    Ha jól emlékszem, kb. 10 éve, amikor a mostani házba költöztünk, a Digit köttettük be. és valami olyasmi konstrukció volt, hogy ha megvásároltam a beltérit, 12 havi részletre, akkor csak annak a részletét kellett fizetnem, 12 hónapig 0 forint volt az előfizetés (24 havi hűség mellett persze). Így van azóta is egy őskori Hunyadim ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák