Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Locutus #141 üzenetére

    Na ez az amiről beszélek, a magyar gerinctelenség. Undorító a helyzet és szerintem átvágtak rendesen. Az elsőnél én nem fizettem volna nekik egy vasat sem. Ha jól emlékszem akkoriban a 2 beltérit ingyenesen hozták ki és csak a 6k-t kellett volna utólag, csekken befizetni(tényleg nekem már vagy 3 hete nem küldik a csekket).
    A SCART és a fejelosztó(??) került 8k-ba?? Az igen!! Hama aranyozott komponens kábele kerül 62xxFt-ba nem egy sz*r scart mert lefogadom, hogy nem aranyozottat kaptál.
    Szerintem joban jársz, ha veszel egy talpas 40cm-es normális tartót és felfúrod. De igyekezz valamihez viszonyítani mielőtt leszeded az antennát mert csak így a vakvilágba igen nehéz megtalálni azt a 10x10cm-es négyzetet a fejjel ahol van valami képed.
    Na ezért utálom Magyarországot!!!

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák