Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    nem tudom mikor fejezik már be az emberek ezt a picsogást a játékok árával kapcsolatban. rá kellene jönni, hogy kis hazánk nem az a piac ahova az árakat igazítják. egy külföldinek ennek a játéknak az ára közel sem akkora pénz mint nekünk.
    ha nem tetszik vagy sokallod akkor ne vedd meg. az viszont már marha unalmas, hogy minden harmadik hsz. erről a témáról szól.
    így is viszonylag olcsón hozzá lehet jutni, ha kicsit jobban körülnéz az ember és nem rohan az első "három számos" boltba.

    (#516) djculture: "Legtöbb helyszinen azon gondolkozom ezt meg azt a részt hol láttam a bl2-ben"

    haha
    nem tudom, hogy hol jársz a játékban, de nekem eddig csak a fegyverek egy része volt ismerős meg pár hang. a helyszínek pont, hogy köszönő viszonyban sincsenek eddig az előzőekkel...

    (#521) gbors: nem akarok lelőni egy spoiler-t sem, de pont most fejeztem be egy torgue-os küldetést. sokkal jobbak a szövegei ebben a részben, mint a bl2-ben. (az általad említett fegyverrel még nem találkoztam, de erről pont lesz egy párbeszéd is a játékban, mármint a lézer-torgue kapcsolatról). na ott már tényleg fetrengtem a röhögéstől. :D

    szerk.: amit talán elcsesztek, illetve másként hat, az az alapjármű irányítása. nem a súlyával van a gond, hanem azzal, hogy milyen érzékeny lett. egy pici egér mozgatástól már simán veszi a 90°-os kanyart (sajnos).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák