Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz mobilizmo #17609 üzenetére

    Hmm... A kérdés jó, csak miután ezt a Zyxel NSA-210 csodát én nem ismerem személyesen, sőt az igazat megvallva még csak most néztem meg, hogy pontosan mi is ez, így nem igazán vagyok kompetens a kettő közül dönteni. Így első ránézésre van két dolog, ami az RT-N16 mellett szól, legalábbis ha nekem kellene döntenem a kettő közül... Az első, hogy ha NAS-t veszel, akkor két áramfogyasztó eszközöd lesz, míg az RT-N16-al ez egy eszközzel megoldható. A másik, hogy amint láttam, a NAS-ban ventilátor is van, ami nálam eleve kizáró ok lenne, mivel nincs otthon külön szerverszobám, és ha én éjjel alszom, akkor nekem ott ne zúgjanak ventilátorok.

    Azt sejtem, hogy nem igazán erre a válaszra számítottál, de mivel tapasztalatom nincs az eszközzel, így nem tudom, és nem is akarom minősíteni, vagy összevetni az RT-N16-al. Utóbbiról el tudom mondani, hogy nekem maradéktalanul beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, és minden bizonnyal még jó ideig ki fogja szolgálni az igényeimet. Természetesen ha ezzel kapcsolatban bármi konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok.

    Üdv, Intruder2k5!

Új hozzászólás Aktív témák