Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Pontot kaptak
    boozer
    w800i
    Danny750

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • Zsolty

    tag

    válasz f4lcon #649 üzenetére

    f4lcon -et nem ajánlom senkinek, hazug, ráadásul egy sunyi is.

    mert nem kapta meg a vga-t amit túl ólcsón is árultam ( ráadásul még pofátlanul még alkudozott )
    Aki viszi azé. volt.

    Ezután össze vissza hazudozott....(

    [ Szerkesztve ]

  • válasz Zsolty #16352 üzenetére

    Négy és fél éves panaszra reagálsz? :D
    Hejj.. lehet én már nem is emlékeznék az üzletre..

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • dedy19

    tag

    Üdv mindenkinek!!!
    Egy kis felvilágosítás!
    Ez a személy aki ezzel a névvel regisztrált egy csaló vigyázat
    2-hete egy bizonyos személlyel aki kamu névvel regisztrált,mivel ez utólag kiderült hirdetett egy 8800gt vadonat új kártyát én pedig cserét ajánlottam neki (sapphire hd 4850 kártyát)
    Nekem ez feleslegbe volt és azért akartam elcserélni vele,mivel az övé új volt és karácsonyra szántam!
    Na szóval,találkoztunk és elcseréltük a kártyát abban a tudatban,hogy minden okés!
    és itt jön a bökkenő mikor kibontottam nem az volt benne hanem egy 9600gt,de az is hibás
    magyarán jól meg szívtam..
    Most is ajánlottam neki cserét,de visszakozik nem add telefonszámot stb...
    hirdetése ez tuti nagy kamu
    Arra akarok kilukadni,hogy ezt a terméket is úgy hirdeti,hogy új bontatlan garanciából vissza kapta,akkor is ezt mondta.
    Tehát az árulkodó jelekből ítélve,ez ugyan az a személy és ebben biztos vagyok.
    Kerülje el mindenki!!!!
    Nem ártani kizárni a fórumról!
    HATALMAS FEKETE PONT NEKI!!!!!!

    Így van, egy régi zérós tag próbálkozik sokadjára. Ez a reg kicked out

    [ Módosította: Oczu ]

    dedy19 felhasználónak 42 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! <-- ezt se a szél fújta oda

  • #92888064

    törölt tag

    válasz Zsolty #16352 üzenetére

    khmm. nem is tudom ki akart duplareggel besározni, amiért leellenőrzöm a potenciális üzletfeleket ebben a topikban. az tény, hogy nem volt szép belinkelni a hirdetésedbe, de akkor a többség érdekét vettem figyelembe.
    azért kamureggel hazugságot írni másról több, mint sunyiság. ezen szinten már megkérdőjelezhető a gerinc megléte.

    The end

    [ Módosította: Oczu ]

  • blaca83

    őstag

    válasz #92888064 #16355 üzenetére

    Szeretnék kérni egy NAGY Fekete pontot egy sunyi, pofátlan fórumozónak, : tzoli_bme személyében. (http://hardverapro.hu/tag/tzoli_bme.html)

    Ezt a gépet hirdette két különböző hirdetésben!!!
    1.http://hardverapro.hu/apro/asus_1215n_12_1_kicsi_a_bors_de_eros/hsz_1-50.html
    (ezt már levette!!!)
    2.http://hardverapro.hu/apro/kis_erogep_asus_1215n/hsz_1-50.html

    A felháborodásom oka, hogy megegyeztem vele a fent említett Asus 1215 N típusú noti árában és abban is, hogy mikor tudnám tőle átvenni.

    Pécsről utaztam fel és egész nap hívtam az általa megadott telefonszámot amit természetesen nem vett fel.
    Internet elérhetőség híján csak este kerültem ismét gép elé, ahol már egy privát üzenet fogadott amiben leírta, hogy sajnos "aznap kapott egy drágább ajánlatot és tudja,hogy bunkó volt de eladta másnak"!!!

    "Véleménye szerint nem okozott nekem anyagi kárt csak bosszúságot és különben a boltban még tudok venni ilyen típusú notit karácsony előtt"

    Én az "anyagi kár részét" is minimum 20-30.000 Ft-ban állapítanám meg, az idegességről nem is beszélve!!! :W :W :W

    Gerinctelen húzás volt, remélem BEVÉSITEK neki a FEKETÉT!!!! :W :W :C :C

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

  • belbacsi

    csendes tag

    Kérek szépen feketét, mert be akart csapni!

    Hirdető: l![link]

    Áru:
    [link]

    Ma meg akartam venni egy telót! A hírdetésben az áll, hogy csak a töltés rosz. Vittem jó akksit, akkor derült ki a kijelző is rosz. Priviben azt írja van billentyű panelja. Az sincsen!
    Kérek szépen feketét, mert be akart csapni!

    [ Szerkesztve ]

    belbacsi@gmail.com

  • enginev3.0

    félisten

    Danny750 pontját egyelőre levettem

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • mr.kocka

    aktív tag

    válasz belbacsi #16357 üzenetére

    Erre reagálnék.

    Töltésproblémával hirdettem a telefont, a kijelzőről nem tudtam, tesztelni sem, ugyan is le volt merülve az akku. Eszem ágába se volt becsapni, ha annyira becsaptalak volna, akkor nem kérdezel rá, hogy mennyi a vége? ....

    A bill panelt pedig azért nem adom, mert azóta kaptam 2ajánlatot is, aki egybe vinné. Van bill panelom, a telefonba..
    0FT kár ért, a telefont oda vittem, ahova kérted, percre pontosan ott voltam, nem köteleztelek a vásárlásra, nem fenyegettelek meg, kaptál lehetőséget kipróbálásra, stbstb.

    Nem érzem jogosnak a feketét, nem érte kár, elnézést kértem, mert nem tudtam a hibáról...

    [ Szerkesztve ]

    Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

  • belbacsi

    csendes tag

    válasz mr.kocka #16359 üzenetére

    Ha nincs az én akksim átversz!! Még, hogy nem tudtál róla?! Nem ért kár, de mást se érjen!

    belbacsi@gmail.com

  • mr.kocka

    aktív tag

    válasz belbacsi #16360 üzenetére

    Nem, ha nincs a te akkud, akkor kaptál volna rá 3nap próbagarit, ami alatt tesztelheted, és ha nem jó visszavásárolom. Nem tudtam róla, ha tudom úgy hirdetem, azóta át is írtam a hirdetést, megnézheted.. Nem csak vagdalkozni kéne a hülyeséggel, hogy át akartalak verni. Eddig sem vertem át senkit, bizonyítja ez a mondat is: mr.kocka felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

    Ugyan miért most kezdeném el egy 6000FT-os tételnél? Ha annyira átverve éreznéd magad, nem ajánlottál volna semennyit rá, mikor kérdeztem.. erről ennyit.

    Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

  • User4

    csendes tag

    Üdv ! Szeretnék pár szót mondani Zoleer tagról.

    Azt, hogy most feketét érdemel-e döntse el mindenki maga !

    Szóval ! Hírdetett egy XFX 8600 GT-t Azonnal lecsaptam rá, és a mai nap SZOLNOKON átvettem, hiszen elutaztam oda !

    Azt mondta 8600 gt. Mire találkoztunk is azt mondta 8600 gt.. Csak hogy engem nem tud átverni.. Mert gondolom azt akarta ! Kiderült egy 8500 GT... "-_- Mondtam neki, hogy engem a 8600 gt érdekelt volna és azért jöttem el ide ! Azt mondja, nem tudta hogy ez nem 8600..AHA...Csak ott van a hátulján a kis fehért címke elkellene olvasni. Mikor kiderült ez egy 8500 GT szegény azt sem tudta mit csináljon ! Beszélt összevissza ! Azt hitte ő a 8600 GT-t hozta el ! Bakker ! Szegény ! Miért, volt neki még más is ? :W Levolt zsibbadva !

    Szóval szavahihetetlen ember..

    Ha valaki nem ért valamihez, miért nem deríteti ki azt, hogy ez most mi ?

    Kérdezem: TI ÁRULTOK OLYAT, AMIRŐL NEM TUDJÁTOK HOGY MICSODA EMBEREK?

    Szóval azért ez nem tisztességes..Ha előre megmondja ez 8500 GT- akkor nem utazom fel oda...De mivel pár ember elutasítottam magamtól, és már nagyon kelett a kártya megvettem...Végülis működik nincs baja..Eddig.
    Tehát van anyagi károm, mivel ha tudtam volna h 8500 gt, nem megyek el érte !
    De akkor sem tisztességes !!!! :W
    Azt adjunk már el ami megvan hírdetve, és ne azt amiről azt sem tudjuk micsoda !
    Plána hogy hazudik mint a vízfolyás !

    Feketét neki !

    [ Szerkesztve ]

  • WASPZotya

    tag

    Szeretnék egy fekete pontot adni D-evil [link] nevű felhasználónak, az alábbi üzletért [link]

    A megbeszéltek alapján elutaltam neki a 38500Ft-ot, amit dec 12. max. dec 13-án meg kellett hogy kapjon a hétvégi utalás miatt.
    A megállapodás szerint mikor megkapja a pénzt küldi a procit.
    A múlt héten vártam türelmesen , processzor sehol.
    Írtam privátot, válaszolt hogy pénteken elsőbbségivel feladja.
    A processzor a mai napig sem érkezett meg, azóta a privát üzenetekre nem válaszol.
    A türelmem elfogyott.
    Ha holnap sem jön meg az alkatrész , a rendőrségen lesz folytatva az ügy.

    Hirdetési jogát felfüggesztettem

    [ Módosította: Oczu ]

    Zotya

  • barca4ever

    tag

    Szeretnék kérni egy bitang nagy fekete pontot lesliee1972 "gerinces" kollégánknak akitől egy 4x1 gb-os ddr2 ramkittet vettem de abból az egyik kit-el nem indult a gépem!!
    ez 2011-12-19-én történt én már aznap 22:00 -kor jelentettem neki a hibát de aznap még nem válaszolt, viszont 2011-12-20 pontban 09:46.-kor járt itt a PH-n,de füle botját sem mozgatta így 9000ft-ért kaptam 2gb-ot! :O
    Megadott egy telefonszámot amin viszont órák óta próbálom azóta is elérni de semmi eredmény!

    NAGYON VIGYÁZZATOK VELE!!!!!!!

    lesliee1972 kollégának üzenem: köszönöm hogy megkárosítottál így karácsony előtt,és visszaéltél a bizalmammal!!!
    Neked is kellemes ünnepeket!!

    [ Módosította: Oczu ]

    Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

  • Csepy

    senior tag

    Kitiltást kérnék innen arany1989 forum"társ" számára. A történet a következő. Válaszolt egy azóta már érvénytelenített hirdetésemre, amelyben egy független ZTE Blade-et árultam/cserére ajánlottam fel. A vételárat 24.000.- Ft-ban állapítottam meg, jöttek is bőven a privát üzenetek.
    arany1989 megkeresett, hogy mit szólnék egy Nokia E71 telóhoz és még 10ezer jó magyar forinthoz. Kértem képeket a telóról és kaptam is, olyan szögekből, amiból nem tűnt gynúsnak a dolog és hát rossz szó nem volt a fórumon róla (mármint az egyénről).
    A csere le is zajlott, törött lábbal elbicegtem a postáig, hogy mielőbb feladjam neki a csomagot. Az Ő csomagja is megérkezett ma délben és ekkora meglepetés még nem ért.
    A pénz benne volt a csomagban, ezzel minden rendben volt. A Nokia (és ezt így írta, ez fontos) E71 telefon egy hihetetlen gagyi minőségű KÍNAI MÁSOLAT/HAMISÍTVÁNY, egy SonyEricsson töltővel és adatkábellel.

    Joggal érezhetem, hogy meglopott 14.000.--rel?!

    Elsőként felhívtam a megadott telószámát, ahol egy nő vette fel ésletagadta a férget. Majd írtam neki privátot, melyben elsőként jóhiszemű hibának állítottam be részéről a problémát, és kértem válaszoljon, valamint megoldási javaslatokat is tettem (csomagok vissza, különbözet részemre kifizetése). Nem tette meg, de azóta 4x is belépett a fórumba, mégsem válaszolt. Ezt követően felhívtam a nőt ismét, majd megemlítettem, hogy holap kénytelen leszek feljelentést tenni, amikor elküldöttlegközelebbi nőrokonom intim fertályaira, felettébb alpári stílusban. Ekkor rákerestem a neten a telószámra, és találtm jó sok hirdetést, egyikben egy másik számmal. Ezt felhívva egy férfihang szólt vissza. Ekkor kértem a srácot, amire az volt a szó szerinti válasz, hogy "Nincs itthol". Erre én elmondtam a helyzetet, majd mondta, hogy ezt a számot úgy vette a sráctól, alig ismeri. Mikor az előző 2 információ ütközésére hívtam fel a figyelmét, hirtelen kiderült, hogy a férfihang, akivel beszéltem, az az a féreg. Közölte, hogy a képek alapján ki kellett volna szúrnom az átverést (a képek mégegyszer mondom, olyan szögekből készültek, hogy semmi gyanús ne látszódjon rajtuk) és még így is bőven jól jártam ezzel a szar kínai vacakkal, mert ő nem mondta, hogy "eredeti Nokia E71-ről van szó". A telósbeszélgetést rögzítettem, amibe ő is beleegyezett és végül közöltem, hogy a feljelentést már nem ússza meg. Ilyen helyzetekben örülök, hogy van kerületi megbízott barátom.

    Vagyis a féreg tudja, hogy átver, megvezet, majd még neki áll följebb és "rámhagy" egy eladhatalan szar készüléket.

    A károm 14.000.- Ft + 1.000.- Ft postaköltség.

    Kérlek az illetékeseket, intézkedjenek.

    Köszönöm! :R

    Regards: Csepy

    Hirdetési jogát megvontam

    [ Módosította: Oczu ]

    Regards: Csepy

  • Csepy

    senior tag

    arany1989 azóta visszaírt, és közölte, hogy szerinte az én telóm nem ér annyit, amennyiért árulom é szerinte én így is jól jártam (ZTE BLade, független, hibátlan, full dobozs, 10k+ egy kíni hamisítványért, ami magyarul sem tud, ill alig, ergo eladhatatlan), így csak hagyjam őt békén, fogjam be a számat.

    Ennyit erről a ....... Megtaláltam neten, minden hirdetésére írtam, hogy senki ne vásároljon tőle, oltári nagy csaló .....!!!

    Regards: Csepy

    PS.: Szajkó Viktor névn is ténykedik!

    [ Módosította: Oczu ]

    Regards: Csepy

  • szilrobi

    aktív tag

    Fekete pont volcano-nak ezért az üzletért, pü-ben megegyeztünk, kértem hogy jegelje nekem. Majd eladta másnak. Utánna kiderült, hogy nem is 2x2Gb, hanem 2x1Gb a ramkit :U Hozzászólásokat ajánlom mindenki figyelmébe a hirdetés alatt. Csak óvatosan az eladóval!

    [ Szerkesztve ]

  • roland_17

    tag

    Üdvözlöm Tisztelt ! Moderátor

    Szeretnék egy csalót bejelenti , egy bizonyos számítógép hardver cuccot üzleteltem el vele feljött a házamra és mondta nekem hogy agyam oda neki a ramot és haza megy leteszteli és 1órán belül hozza a másikat nos , így is volt hittem neki , mert megbíztam benne , 1óra elteltével felhívtam hogy merre van de azt mondta rossz a térerő hívjál vissza 5perc múlva , vissza hívtam de addigra kikapcsolta magát in már 2-3 órája várok rá hogy vissza hozza a 2ezer forint értékű ramomat !!! toth150 nevű személy az elkövető kérem azonnali kitiltását , hogy másokat ne verjen át !!! köszönöm üdv Roland_17

    --> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

  • El Kebir

    őstag

    Üdv!

    Egy kis feketepontot kérek bvvitya -nak, ezért a végül nem megvalósult üzletért.

    A privátban nyomatékosan kért és egyértelműen vállalt előzetes tesztelést, hogy pixelhibamentes és egyéb képhibáktól mentes monitor legyen postázva, elhagyta... a küldött monitor fényes subpixelhibás és kék szineknél "vibrált"...

    Elég komoly összegű monitor, értékbiztosított, oda-vissza szálítása nem kis összegbe került. Az ígért előzetes ellenörzéssel kiszűrhette volna.

    "Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

  • Oczu

    senior tag

    válasz barca4ever #16368 üzenetére

    A hirdetés szerint ezek teljesen egyforma ramok. Ez így is van?

  • barca4ever

    tag

    válasz Oczu #16378 üzenetére

    Tisztelt Oczu!

    Igen ezek teljesen egyforma modulok és abból csak az egyik 2gb-os kit működik!
    a Másik kettővel se kép se hang!!! (több gépben is ki lett próbálva)
    ( Ma is járt itt a PH-n és eggyik Privát üzenetemre sem hívásomra nem válaszolt dec.19.-e óta!!!!)
    Ha lehetséges továbbra is szeretném neki kérni a FEKETE pontot!

    Köszönöm!!

    fekete megy, ráadásul fel is függesztem

    [ Módosította: Oczu ]

    Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

  • enginev3.0

    félisten

    Pont nekik mentek

    Zoleer
    D-evil
    lesliee1972
    arany1989
    volcano
    bvvitya

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • barca4ever

    tag

    válasz enginev3.0 #16380 üzenetére

    Köszönöm!! :R

    Felfüggesztve

    [ Módosította: Oczu ]

    Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

  • tokoli0207

    csendes tag

    válasz roland_17 #16372 üzenetére

    Mindegy majd hivj 0675743831 okés várható hogy ma még felteszed , hogy holnapra itt legyen ?

  • roland_17

    tag

    nem értem hogy mi ez öcsém mert én nem látok itt egy olyan beirást se hogy én vertem volna át egy embert de ha kell ezt bizonyitaní is tudom hogy engemet vertek át kajak feljött az ember a házamra és elkérte a ramot hogy ö itt lakik 10percre töllem haza megy kiprobálja ha müködik hozza a másikat eltelt 10perc sehol senki 1óra hivom nem veszifel 2óra hivom kikapcsolva és egésznap kivolt kapcsolva !!! ma reggel felhivtam felis vette de nem ö volt vagy lehet barátja volt , mondta hogy ö ezt nem tudja ö most vette a nyugatinál a hardver apron a telefon kártyát .. mondtam neki hogy fel lesz jelentve de ezt bizonyitaní is tudom bármikor

    --> Hirdetéseim: http://href.hu/x/inio <-- --> Megbízhatóságom: http://href.hu/x/inin <-- -->06-30/368-12-71<--

  • girhes

    csendes tag

    Razionale01

    Nem ajánlom senkinek! Vett tőlem egy gépet 40K-ért, csak 32-je volt, mondtam, hogy akkor majd utalja a maradék 8K-t,ha lesz pénze! Ennek már 4 hónapja...

    Írok neki, nem válaszol, pedig jár az oldalon folyamatosan! Vigyázzatok vele!...

    Beszámítás, csere [OFF] <br /> Ha nem lennének hanyag emberek értékelésnél, +30 pozitívam lenne...

  • enginev3.0

    félisten

    válasz girhes #16384 üzenetére

    kapta

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • rootry

    tag

    Sziasztok!

    AZ egyik felhasználóval lenne egy kis problémám. A múlt hét elején megállapodtam vele, hogy az egyik hirdetett PC-met megveszi. 25.000Ft-ra tartottam, de ebből engedtem 23.000Ft-ban egyeztünk meg. Azt mondta meg kell szerveznie az elszállítást, egy kis türelmet kérnék, de még azon a héten elfogja vinni. Mondtam neki, hogy nincs gond, ennyit tudok várni.

    Azóta se történt semmi, írtam neki több privátot, de egyikre sem reagált pedig többször volt fent azóta.

    A legnagyobb problémám az, hogy közben lett volna aki elviszi 25.000Ft-ért, de nem adtam oda, mivel megígértem neki, hogy félre teszem neki, mert jön érte.

    Felhasználó: lacafaca

    Szeretnék egy negatív értékelést adni neki.

    Köszönöm szépen.

    Üdvözlettel,

  • papp_no1

    senior tag

    Mogjanik felhasználóval negatív tapasztalatom van.Ezen hátlapokat vásárolta volna meg, korrektnek mutatta magát újonc létére..Elküldtem neki a számlaszámom,mellékelve a megbízhatóságom.Ezután jött a fekete leves, napokig hitegetett,hogy ekkor majd akkor utalja el az alkatrészek árát.De utalás nem jött, mivel úgy tűnt tényleg elkelt levettem a hirdetést a többi érdeklődőnek pedig megírtam,hogy elkelt az alkatrész. Ezzel a cselekedetével 8ezer forinttól estem el, és negatívan értékelem a felhasználót.Aki teheti kerülje.
    Fekete pontot neki! Köszönöm

  • Klemens

    őstag

    Sziasztok!
    Sokáig gondolkodtam, hogy beírjak-e ide, de arra jutottam, hogy írok, mert nagyon dühít a dolog.
    Mindenek előtt azzal kezdeném, hogy az irományomban szereplő eladónak, azaz taylorgnek nem kívánok fekete pontot adni!
    2011.12.11-én vásároltam taylorgtől egy XFX 4850-es VGA-t.
    Az eladó kezdetben teljesen korrekten állt a dologhoz. Kértem, hogy mivel (még) újonc ezért szeretném nálam megnézni a kártyát. Mondta, hogy teljesen rendben, el is hozta a kártyát. Mivel nem volt hozzá DVI --> D-SUB átalakító, ezért a TV-re kötöttem rá, 3DMark06 hibátlanul lefutott, káryát kifizettem és mindenki boldog volt, kaptam rá 1 hét próbagaranciát.
    Az első 2-3 napban nem is volt semmi baj a kártyával, de 4. nap előjött egy hibajelenség.
    Random időközönként a kép eltűnik, kb. 1sec után vissza jön, az idő alatt pedig minden fut rendesen. Ekkor még nem szóltam a tulajnak, mert próbálkoztam másik driverrel, DX9 és DX010-el is, de nem sikerült a hibát orvosolni. Kérdezgettem fórumot, de senki nem tudott megoldást találni a hibára. 5 (azaz öt) nap múlva jeleztem az eladónak (taylorgnek), hogy a kártya miket csinál. Természetesen Ő is azt mondta legelőször, hogy driver hiba, nézzem meg másikkal. Leírtam, hogy mindennel próbálkoztam, de a hiba még mindig jelen van, viszont alaplapi VGA használata esetén nincs semmilyen gondom.
    Utána már válaszban azt kaptam, hogy a monitorom nem bírja a kártyát, meg időközben apróra is feltettem (ennek okát el is magyaráztam neki, kb. 10 percig volt aprón egy bnővel való összeveszés miatt). Próbáljam ki LCD monitoron, meg nem is próbáltam meg mindent megtenni ezért, hogy a hiba ne jelentkezzen.
    Leírtam, hogy próbáltam XP 32bit alatt legfrissebb és egyel régebbi driverrel, DX9 és DX10-el, Win7 64bit alatt legfrissebb, régebbi, még régebbi driverrel, de semmi változás.
    Utána már jött azzal, hogy a kártyát én rontottam el. Ezen már azért kiakadtam, hogy nem tegnap kezdtem a PH-n mozogni és van jó pár piros pontom, sokan ismernek személyesen is, stb... nem az a hobbim, hogy videókarikat veszek, elrontom őket és hisztizem, hogy kapjam vissza a pénzem.
    Válaszként kaptam még azt is, hogy a kártya végülis működik, mert nem égett le meg használható vele a gép, ezért ilyen "himi-humi" hiba miatt nem fogja nekem a pénzem visszafizetni. Ergo, ha a kártya VRAM hiba miatt terhelés alatt csíkozna, de 2D-ben hibátlan lenne, akkor sem adná gondolom vissza a pénzem, mert végülis működik.
    Kezdtem elég szépen berágni rá, de nem káromkodtam, kultúráltan beszéltünk.
    Vasárnap (2011.12.18) lejárt a próbagarancia ideje, azóta inkább már nem is írtam neki, mert akkor az lenne az első válasza szerintem, hogy mit akarok már, lejárt a próbagarancia ideje. Természeten Ő nem keresett, hogy a probléma megoldódott-e, inkább csendben lapul.
    A kártya a hibát a mai napig produkálja, a pénzem nála és nem fogok tudni mit tenni.

    Remélem azért nagyon hosszúra nem sikeredett a történetem. Viszont kihangsúlyoznám ismét, hogy fekete pontot NEM szándékozom adni az eladónak, de azért szerintem jó, ha tudják az emberek, hogy esetleges próbagarancia alatt mit várjanak tőle. Én úgy érzem, hogy az eladóval (taylorg) többet nem fogok üzletelni, a vásárláskor adtam neki egy piros pontot, mert korrektnek éreztem, de ezt már megbántam.

    "A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

  • vásárlo

    csendes tag

    Úgy látom az összes fasza gyereket megtalálom sajnos nagy fekete pontot adnék soo277 tagnak ezért az üzletért.
    Sajnos a nem megfelelő csomagolás miatt sérült a proci lába(remélem nem így rakta már alapon be) a gyárilag nem hozzá tartozó hűtő szerintem össze nyomta.Az eladó köszöni mossa kezeit és nem foglalkozik a dologgal így most küldöm javítani. :O

  • sz0tyi

    csendes tag

    Sajnos a jóhiszeműségem -lúzerségem áldozata lettem, de úgy gondoltam, hogy itt a PH-n működik egy bizalom alapú vásárlás egymás között.
    Bajáki nevű felhasználótól vettem egy bontott, de állítólag működőképes laptopot. Bár hdd-t a leírás szerint sem tudott kezelni, de gondoltam egy memóriakártya segítségével kicsit sérült házzal netbook helyett jó alternatíva lehet karácsonyra, annak aki a kis kijelzőt nehezebben látja -anyámnak.
    Azt mondta az úriember, hogy alkatrészenként már volt rá érdeklődő, ezért szétbontotta.
    Mivel darabokban vettem át a munkahelyén -ahol az egyébként is rossz fényviszonyokból be kellett menni egy félreeső világítatlan részre, "hogy ne zavarjunk senkit" , így nem tűnt fel, hogy a kijelző bár nehezen észrevehető, de törött. A burkolatból a bemutatott 1,5 centis sérülés mellett egy 4-5 centis darab hiányzik -ez olyan helyen van ami nekem az összeszerelés során tűnt csak fel. Az állítólag hiánytalanul átadott noti állapota, és hiányosságai miatt tuti nem használta előtte live cd-vel ahogy az a hirdetésben szerepelt.
    Ja igen, a hiányosságok. Apróságoknak tűnő dolgok hiányoznak, de nem használható a gép már csak ezek miatt sem -a tápcsatlakozó leszorító lemeze nélkül nem fix a csatlakozó, és beesik a házba például.
    Sajnálom, hogy ilyen naiv voltam, de azt hittem hogy tíz feletti pozitív értékelés után adhatok valaki szavára.

    [ Szerkesztve ]

  • -NOKIA-

    Ármester

    2011-12-15-én megbeszéltük hogy megveszem tőle:
    Hypie
    Ezt: [link]
    Azóta volt itt:
    utoljára bejelentkezve: 2011-12-19 12:40 utolsó feltűnés: 2011-12-19 12:40
    Privátokra nem válaszolt, megbízhatatlannak tűnik nekem.
    Lehet hogy már el is adta másnak, csak nem érvénytelenítette.

  • sz0tyi

    csendes tag

    válasz sz0tyi #16392 üzenetére

    Ja igen, persze fekete pontot is szeretnék kérni az úr részére a szándékos behúzásért ami különösen jól jött így karácsony előtt.

    Meginvitálom egy beszélgetésre.

    [ Módosította: Oczu ]

  • Bajáki

    csendes tag

    válasz sz0tyi #16392 üzenetére

    Nos.
    A kijelző aznap délelőtt még hibátlan volt, szerencsére egy másik PH-s volt fent aznap délelőtt és látta, tesztelte is, de nem volt a közelben automata, annyit meg nem engedtem az árból, amennyi kp-ja volt, így nem tudta elvinni.
    Tehát a kijelző jó volt.
    Nem zárom ki, hogy miközben vittem be, megrepedt, de ezt nem tudtam, hiszen akkor nem ajánlom fel, hogy felgyere érte hozzám.
    Én jóhiszeműen elfogadom, hogy vigyáztál rá és már repedt volt, amikor átvetted, így természetesen visszakapod a pénzed, annak ellenére, hogy azonnal a topicba postolsz és mocskolsz be anélkül, hogy tájékozódnál.
    Ezzel kapcsolatban egy szem privátot sem kaptam.
    A munkahely egy játékterem volt, tele kamerával, engedtessék meg, hogy ne azok kereszttüzében üzleteljek Veled.

  • taylorg

    csendes tag

    válasz Klemens #16388 üzenetére

    Lapulok???? Te nem írtál vissza hogy történt e változás!
    Én vagyok a sunyi?

  • sz0tyi

    csendes tag

    válasz Bajáki #16397 üzenetére

    Ha tényleg visszakapom a pénzem akkor visszavonom a vádakat, és természetesen itt is elnézést kérek. A kijelző törött volt nem sokat kellett már vinnem haza.

  • szkury

    tag

    NAGY FEKETÉT kérnék mrhydepark-nak, ezt vettem volna tőle!
    Átutaltam, és azt írta, hogy feladta dec. 06-án, hosszas levelezés után azt mondta, hogy bement a postára (dec. 13-án) ott volt a cucc, és most feladta.
    20-án írtam neki, hogy utalja vissza pénzt, és erre azt írta oké.
    Végre felvette a mobilját, és azt mondta utalta 21-én, a mai napig nem jött semmi!
    Egy ilyen hazudozós embert még nem láttam, akinek csak ennyit ér a becsülete.
    Amúgy pedig Bp-ről már másnap megjön minden, legkésőbb 2. nap!
    A banki utalásoknál is másnap a számlán a pénz!
    Első munkanap indulok a rendőrségre megtenni a feljelentést!!!
    Ünnepek között Bp közelébe járok, lehet meglátogatom a csókát!

    Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

Aktív témák