Aktív témák

  • cashback

    őstag

    Sziasztok.

    Nem HA-ról talált meg az illető, viszont beírom ide is, hogy megfelelő körültekintéssel bizniszeljetek a taggal, ha találkoztok vele.

    WD 750Gb-os hirdetésemre jelentkezett Balogh Jenő - jenci180@citromail.hu névvel.
    Cserébe lett volna egy 5770-es vga-ja (ez már azért elég feltűnően jó ajánlat)

    (hirdetései közt nem szerepelt a kártya)

    Természetesen próbáltam rávezetni a biztonságos csere lebonyolításra...

    Idézem a levelezést:
    Dátum: Szombat, 04. Február (23 órával ezelőtt) jenci180@citromail.hu Az eladó további hirdetései

    Üdv ! nekem lenne egy Sapphire radeon hd 5770 ddr 5 rammal szerelt 1 gb os videókártya.doboz,számla,garancia megvan hozzá. 2 hónapja van meg a kártya ,de nem nagyon használom ki. a vinyóért odaadom ha érdekel ?

    Dátum: Szombat, 04. Február (22 órával ezelőtt) Válaszok

    Szia.

    Érdekelhet. Hogy tudnánk lebonyolítani a cserét?
    Személyesen nekem Somoskőújfaluban lenne jó (itt te is, én is tudjuk tesztelni a dolgokat)
    Posta esetén sztem kellene valami referencia... Esetleg vatera, hardverapró?

    Dátum: Szombat, 04. Február (13 órával ezelőtt) jenci180@citromail.hu Az eladó további hirdetései

    üdv ! személyesen nem tudnák ,mert hajdúszováti vagyok .vaterán 100 % os vagyok . posta mehet ?

    Dátum: Vasárnap, 05. Február (12 órával ezelőtt) Válaszok

    Nekem okés a posta. Vaterán amelyikünknek kevesebb az értékelése az postáz előre... ha úgy jó.

    Teszel fel hirdetést te vagy tegyek én? Zárt aukcióban... és utána cserélünk címet és mehet a posta.

    Vatera nevem: morazeem

    Dátum: Vasárnap, 05. Február (1 órával ezelőtt) jenci180@citromail.hu Az eladó további hirdetései

    az a helyzet hogy kb 1 hete értek a vaterához úgy hogy még nekem nincs olyan sok értékelés .meg nem is tudom hogy kapok , pontokat ,de azt tudom hogy 100% os vagyok . esetleg valami más ötlet ?

    Dátum: Vasárnap, 05. Február (57 perccel ezelőtt) Válaszok

    Hát úgy 100%-os vagy ha nem történt vásárlás/eladás
    100%-os vagyok én is úgy, hogy 246 sikeres üzletem volt.

    Ezért is írtam hogy akkor feltesz valamelyikünk egy hirdetést, amit villámáron (100forint pl, mert azután nincs akkor jutalék fizetés) a másik fél megvásárol. Így a Vatera biztosítja az üzletet. Nincs rizikó.

    Más ötletem nincs. Csere ügyben mindig a kevésbé megbízhatóbb fél postáz előre.
    Részemről van 246 sikeres biznisz. Ha te legalább a felét nem tudod felmutatni akkor csak is úgy tudjuk megoldani, ha te küldöd előre.

    Profilom:
    http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3297944

    Feltettem egy aukciót: http://www.vatera.hu/wd_blue_750gb_sata2_1545571853.html

    Szóval ha gondolod akkor jelentkezz az akucióra. Engedélyezlek és megbeszéljük a továbbiakat.

    Dátum: Vasárnap, 05. Február (49 perccel ezelőtt) jenci180@citromail.hu Az eladó további hirdetései

    figyelj mondok valamit tárgytalan.

    Dátum: Vasárnap, 05. Február (48 perccel ezelőtt) Válaszok

    :DDD

    Gondoltam.
    Egyszerűen egy kamu a biznisz ajánlatod.

    Idézet vége!

    Még várom a gyanúsításra a válaszát... de úgyis kimagyarázza ha akarja.

    Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

  • ZozzHUN

    addikt

    Sir GAME M..-mel tessék vigyázni, ígérget, de sajnos a szavát nem tudja betartani. Árulok Xbox játékokat, Gears of War-t szerette volna megvenni, ígérte, hogy másnap elviszi, előtte hív. Se hívás se vásárlási szándék azóta nem jött, szerinte nem elérhető a telefonom, mintha ki lett volna kapcsolva. Szeretem a jó kifogásokat, remélem más is értékeli majd őket! Mellesleg párom és rengeteg más eladó portékám után érdeklődő vevő is elért, szóval többet nem is fűznék a dologhoz.

  • fagylalt

    senior tag

    Sziasztok!

    Hirdettem egy LCD TV-t a Vaterán és itt is.

    Valamelyik nap rám írt a egy gyerek pontosabban nero16, hogy 35ezret adna érte és személyesen venné át. Megírtam naki, hogy rendben a tied, de hogy valóban a tied legyen licitálnod kellene a Vaterán rá, mert már van rá érvényes ajánlat: ajánlj rá 35K-t és én lezárom az aukciót. Erre ő, hogy így meg úgy hogy kell kezelni, nem értek hozzá,...stb.
    Ennek az lett a vége, hogy a nagy okos leütötte villámáron (azaz 39Kért), mikor mondtam neki, hogy csak ajánlja meg a 35-öt.

    /Közben megjegyzem, hogy a gyerek nem tanult meg gépelni (vagy írni sem?), mert olyan mondatokat írt, hogy örültem, ha el tudtam olvasni. Nem volt nagybetű, se pont a mondatai végén. Én kb. 4 évesen írtam így. Folyékonyan egyeben az egészet (egy példa rá: "holaksz pontosaban és küldöm a pénszt temeg a tvt")/

    Írtam neki, hogy nem így kellett volna.

    Aztán közben a beszélgetéseiből kiderült, hogy meg se nézte, hogy mit akar venni, csak írt és írt:

    "mért holaksz nem baján van a tv :" - a profilomban ott van, hogy hol lakom, sőt a hirdetésembe is, ráadásul a vaterán is ott van!

    "küld képet a lcd tv ről és miket tud ??" - kép volt fenn mind a 2 helyen, tulajdonságai szintén

    "igen de hd redys???" - kivolt írva KIEMELVE

    "nah hogy kel fel raknom a pénszt ??? mert nem vágom" - ezt az utalásra értette a srác

    nero16: "de eszt csak hétfőn birjuk intézni a tv hez van doboz ??"
    én: Nincs meg az eredeti doboza sajna, de sokra nem mennél vele max. csak dísznek lenne jó a fekete-fehér doboza. :))

    Na bankszámlád van?
    nero16: akor mibe küldöd - szerinted? :U

    És még sok ilyen...

    Vagy 20 üzenetben leírja, hogy küldjem el a tv-t és ha megérkezett és kipróbálta, küldi is a pénzt.... Na tudod mikor?!

    Próbáltam meggyőzni, hogy utaljon előre és én minden elintézek, de ő nem, mert, hogy ő így már vett egy hibás xboxot (ami jónak volt árulva - figyelmetlensége miatt már megkérdőjelezem azt is, hogy egyáltalán ki volt-e írva, hogy jó).
    Erre én: De én nem az a srác vagyok én nem foglak becsapni.
    A vaterán már 22 sikeres eladásom van és 100%-os vagyok. A hardveraprón sincs sikertelen eladásom.
    Írom neki, hogy bebizonyítom, hogy nem hazudok: írok pár fórumtársnak, akivel már üzleteltem, hogy mennyire megbízható vagyok. Isee meg is írta neki az igazat. Ezért hálas köszönet Isee-nek és neki ne adjatok feketét!!!

    nero16: figyi elküldöd hétfőn és megy a pénz ebe tuti lehetc hogy meni fog neked a zsé a bamkszámládra vagy ahogy szeretnéd már buktam egyszer hidel megy a pénz és igy jolesz ahogy én bizak ugy biz teis nem csaplakbe és remélem tese nyugotan küldheted :) :R

    Végül arra jutottunk, hogy ő nem akar utalni én meg nem akarok utánvétet (mert kitudja, hogy átveszi-e). Személyes átvételt meg szintén ő nem preferálta (erre nem is kaptam konkrét választ, hogy miért nem).

    Most már ezt benyaltam, pedig megfogadtam, hogy újoncoknak semmit se!
    Neki köszönhetően 1500Ft kár ért, mivel fel kell töltenem a Vaterára újra. Köszönöm!

    Ráadásul nincs se telefonja (hagyjuk már) a profiljában lévő meg a barátnőjéé.
    Nincs bankszámlája.
    Ugyan már drága barátom, ma már digitális világban élünk!

    Lenne egy csúnya nagy fekete pont nero16-nak.

    Ráadásul egyik levelében céloz arra, hogy én vagyok a h*ly* meg lány vagyok, mert általában a lányoknak van ennyi IQ-juk.
    Nem vagyok se lány, se h*ly*. /elnézést a kifejezésért/

    :R

  • ((UFO))

    tag

    Sziasztok hatalmas fekete pont jár ezért rastawicc kollégának azért mert az egy dolog,hogy hibás terméket vettem tőle de azt elfelejtette közölni,hogy nem csak hibás de beázott is volt.Un korrekt és hazudozó ráadás képen még próbáltam legalább az úti költséget vissza kérni tőle még erre sem volt hajlandó.Vigyázzatok vele.

    "Ne légy gonosz" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=((UFO))

  • Nesztovidis

    tag

    Fermi1989 , tipikus meghirdetem ennyiért - jegelem ,majd mivel sok az érdeklődő felemelem 20000el ... link forma , ár felhívni ... :W

    Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

  • ch003067

    addikt

    safy-nak jár egy fekete.
    Egy másik kolléga kért meg ara, hogy postázzak safy-nak egy kártyát.
    Meg lett beszélve, hogy elutalja az árát. Hát ezt nm tette meg.

    Le se szarja a püket...

    látom vannak még emberek, kik szaros 1200 forintért eladják a becsületüket. Váljon egészségedre :W

  • enginev3.0

    félisten

    válasz ch003067 #16858 üzenetére

    Kész

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • Shao

    csendes tag

    Vigyázat csirke29 kollégával!!!
    Szóban, írásban postázott, ami sose érkezett meg. Legyen vele boldog.
    Kéretik a fekete pont!
    Ja és természetesen a pü-ket le se szarja.

  • retfirg

    tag

    lagunaroone > [link]
    Mondjuk úgy, nagyon zavaros.

    # If the wishes were fishes nobody ever get hungry

  • Zoolee19

    senior tag

    válasz Zoolee19 #16840 üzenetére

    Sziasztok!

    A dolgok rendezőtek Sol4r-al.
    Küldött egy hangkártyát ami tökéletesen teszi a dolgát win7 alatt is.
    A feketét vissza vonom.

    Üdv

    Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

  • TXT

    őstag

    Egy nagy fekete buznyákot kérek goapeti-nek, hirdetett egy Vodafone Smart Tab 7-et, amit lebeszéltünk és Jegelt számomra, de hetek óta szinte elérni sem lehetett, kamuzott, hogy majd jövő7en leszek "otthon", azután ismét jövő7en és így tovább. SMS-ekre nem válaszol, telefont nem veszi fel, sőt, azóta ma a hirdetést is levette!!! KORREKTSÉGBŐL EGYES, úgyhogy goapetivel csak óvatosan srácok-csajok! :K

  • Pipiripi

    senior tag

    Fekete pontot clarlet167-nek [link]
    Egy Samsung plazma TV-t hirdetett az oldalon. Privát üzenetekre nem igazán válaszol, csak többszöri írogatás után. Nagy nehezen eljutottunk odáig, hogy meg tudtam rendelni. Ő vállalta, hogy házhoz szállítja a TV-t kb 1 hét múlva. Amikor eljött az idő, akkor kérdeztem, hogy mikor érkezne, közölte, hogy hajnal háromkor hozza, mert négykor indul a repülője. Érdekes, hogy néhány nappal ezelőtt még nem tudta, hogy utazik...
    Írtam neki, hogy nekem nem jó az időpont, ezért hozza máskor emberi időben. Erre közölte, hogy akkor lemehetek érte Debrecenbe. Kíváncsiságból írtam neki más néven is, mert azt éreztem, hogy kamu a hirdetése. Privát üzenetekre megint nem igazán válaszolt, de egy hét után sikerül megrendelnem a TV-t újra, de az azóta eltelt egy hét alatt megint nem reagált.
    Miután ezt szóvá tettem a hirdetésnél, gyorsan törölte azt. Egyszóval Ő olyat hirdet, amit nem is tud szállítani.

    [ Szerkesztve ]

  • sz0tyi

    csendes tag

    Ez most egy régi ügy folytatása, de én már lezártnak hittem. Azért mielőtt mennem kellene még megpróbálnám bevésetni azt a feketét.

    Tényszerűen: Van egy Sony PCG-Z1VAP laptopom. Miután minden más hibalehetőséget sikerült kizárni, BGA forrasztásra lett szükségem. Devilke fórumtárs is elérhetetlen volt épp, úgy gondoltam egy hasonló hirdetés kapcsán, hogy mobileman mellett döntök.
    Többszöri szétszedés után egy papírzsebkendő darabbal ékeltem ki a chipset egyis sarkát, és bár nehézkesen, de így még használható maradt a gép -ennek a későbbiekben lesz még jelentőssége.
    Mobileman fórumtárs kérésére, 2011.június 29-én többszöri egyeztetés után a munkahelye portáján hagytam a gépem( a portás-biztonsági őr nagyon meg volt lepve, mert ennél ugye vannak megbízhatóbb megoldások is).
    Miután mobileman minden irányból nevetség tárgyává tette az apró papírgalacsint a gépben(hosszú időn keresztül egyedül ez kötötte le a figyelmét), és 08.22-én hosszas hercehurca után a biztonsági őrtől visszakaptam a gépem, már tudtam, hogy valószínűleg nem fog működni, mert hibás egy szalagkábel.
    Miután hazavittem az is nyilvánvalóvá vált számomra, hogy a mellékelt csavarok egy része hiányzik, a többi sem az én gépemé, a chipset, és több melegedő alkatrész hűtésére használatos, a vastagságuk miatt beszerezhetetlen hővezető elem sincs a gépben, a többek között bekapcsoláshoz szükséges szalagkábel pedig túl azon, hogy állítólag eltört, rövidebbre is volt vágva, tehát áthidalni sem lehet az állítólagos szakadt részt.
    Többször szedtem szét a gépet, és nekem nem tűnt sérülékenynek a masszív fehér burkolatú szalagkábel, de a notebook bontókban dolgozó szerelők is egyetértettek velem.
    És akkor még mindig nem az esetlegesen előforduló töréssel volt bajom, hanem a "javítás"-hoz való nyilvánvalóan nem megfelelő hozzáállással.Az eset alpári lereagálásával, és különösen a gúnyolódással, lealacsonyítással, csak mert talált egy papírgalacsint a gépben, és ezek után bajom volt még a személyes találkozás kerülésével.
    Arra is hivatkozott, hogy rossz gépet adtam, és rosszat kaptam vissza, de ez ebben a felállásban azért egyrészt nem igaz, másrészt nem ilyen egyszerű.az emberek hibáznak.
    Még egyszer mondom, hogy még mindig nem a hiba szúrja igazán a szemem. Mindenki hibázhat. De a kolléga ezek után úgy állt az esethez, mintha felsőbbrendű faj egyede lenne, örülnöm kéne, hogy egyáltalán ránézett a laptopomra, de most már ne zargassam tovább. A sértegetéseket és lealacsonyító hangnemet nehezményeztem igazán.
    Akkor a neve mellett az adatlapján az volt olvasható, hogy a sorozatos sikeres javítások miatt a jogait felfüggesztették. Akkor úgy gondoltam, hogy bár vesztettem az ügyön, másnak már nem tud ártani, ezért elfogadtam a helyzetem.
    Egészen mostanáig, amíg megláttam a hirdetését, amiben javítást vállal.
    Akkor persze dühös lettem, és elsőre az ügyből nem teljesen tárgyszerűen csak a lényeget írtam a hirdetése alá. A kevésbé tárgyilagos hangvétel miatt kaptam egy figyelmeztetést az egyik moderátortól.
    A szerelő úr küldött egy fenyegetőző privit, amindemiben leírja, hogy ki fog tiltatni, és én szerinte egy könnyen átverhető ember vagyok egyébiránt. Mindezt olyan szavakkal, és stílusban ami a legrosszabb környékek késelőiben használatos nézeteltérések esetén.
    Ezek tények voltak amiket természetesen tudok bizonyítani.
    Egyébként tőle tudom azt is, hogy a moderátorok sajnos nem tudnak privát üzeneteket olvasni, gondolom részben ezért is ilyen nagy huszár privátban. Szükség esetén persze az egész beszélgetést rendelkezésre bocsátom.
    Bár remélem, hogy az ügyből kifolyólag nem én leszek kitiltva a végén, ha így adódna akkor én nem is akarnék itt maradni, mert pontosan azok az elvek sérülnek amiknek a betartása miatt szerettem itt lenni.

  • Bedczooo

    tag

    Egy nagy FEKETE pontos és egyben kitíltást kérek a kukibácsi nevü reget. likvidálják.

    A történet egyszerü:

    Utánvéttel vettem egy laptopot, meg is érkezett. Eddig jó, de csak eddig.
    A hírdetés szövegének eggyáltalán nem feleltek meg a paraméterei, más CPU (valami asztali cerka), vga sem az volt, veb kamera nem is volt gyárilag, stb...

    Írtam a tulajnak kukinak, hogy gond van.
    Válaszlevelében elnézést kért és írta hogy, adjam fel postán neki.

    Meg is történt, írtam is neki, hogy megy a csomag.

    Innentől kezdve kuki nem válaszolt leveleimre, mivel írtam az itt fellelhető e-mail címére is.

    Ma visszajött a csomag.

    Az ábra a következő: 1 utánvét díj 2630Ft, a vissza küldés utánvét díj 1770Ft és a vissza jött csomag után 880Ft a kidobott pénz.
    Összegezve, van 16 ezerért egy tropa laptopom (donor lett volna és pont a CPU és más egyéb alkatrész miatt vettem meg).
    Van 5280Ft össz utánvét költségem!!!!!!

    Kicsit nyomoztam a kukibácsi után és csak elég beírni a keresőba, hogy Illés Károly már az első találat írja hogy Illés Károly csaló!!!!!

    Ennek tudatában, az a minimum hogy kitíltásra kerül.

    Megérdemelné hogy feljelentsem, de mincs kedvem utazgatni kuki miatt.

    Megint bizalmatlan lettem a PH-n történő vásárlásaim utáni.

  • mobileman

    aktív tag

    válasz sz0tyi #16868 üzenetére

    Nyugodtan szemeteld tele a topikot, nem velem van a baj, hanem Veled, csak nem vagy hajlandó beismerni, csak a magadét mondod mondod megállás nélkül, helyenként a magad javára szépítve, hogy csakis kizárólag Neked legyen igazad, mikor nagyon jól tudod, hogy nincs! Még büszkén is emlegeted a papírzsepis kitámasztást, meg hogy hányszor szedted szét ész nélkül. Meg hogy az a speciális izé, amit annak tartasz, meg folyton szajkózod, mint valami eszméletlen pótolhatatlan szart, az e- bay- ről kilószámra megvásárolható bagóért! Az egésszel az volt a gond, hogy a hozzáállásoddal volt a probléma, ezért jutottunk ide, és csak Te vagy az egyedüli problémás ember az egész pályafutásom alatt..
    És igazán azt is tudhatnád, kvázi tag létedre, hogy NEM ( a csavarok hiánya az nézőpont kérdése, meg hogy mi a szar volt egy eleve rossz gépben) ért anyagi kár, így a feketéért hiába könyörögsz, akár Benedek Pápához is elmehetsz..

    Ami a privimet illeti, nem fenyegetés volt, hanem nyomatékosan szóltam, hogy fejezd be, nyugodtan közzé lehet tenni, de inkább ne, mert a kedves tag soha nem fog leállni az egésszel! Már most is látható, hogy lassacskán 1 év után is folyamatosan harcol a vélt igazáért.. És én nem mondtam, hogy nem tudnak a modik beleolvasni a privátokba, hanem le van írva kb. tízmilliószor itt a topikban, ha mondtam volna, akkor is le van írva! Nyugodtan közzéteheted ezt a részt a privátjaink közül!

    [ Szerkesztve ]

    BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz sz0tyi #16868 üzenetére

    printscreen :)

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • k.geri19

    tag

    válasz k.geri19 #16818 üzenetére

    a srác múlt hétvégére ígért egy visszavásárlást. péntek óta be se lépet.
    Érdekelne van e más regje tartalmasabb regisztráció idővel elég tapasztalt phs-nak tűnt..
    Holnap felhívom, aztán tájékoztatom a 2 lakcím bejelentet, amit lefotóztam a lakcim kártyáján meglátogatjuk, ha ezen a héten nem vásárolja vissza.
    a múltkor lelkesen visszaírt ,másnap reggel, szerintem látta a jelentésem..
    remélem ezt is olvasód..:)

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=k.geri19

  • rastawicc

    tag

    Jár a fekete
    ((UFO))-nak, ezért!
    Értetlen, komolytalan üzletfél, és felelőtlen!
    Vett egy hibás terméket, amit hibásként hirdettem, aztán reklamálni kezdett, mondván az eszköz nem működik, és pénzt követelt!
    Valószínűleg nem találta meg a számítását a készülékkel, és ezért valótlan dolgokat kezdett állítani!
    A hirdetésben külön megemlítettem, hogy nem értek a készülékhez és ő ezzel megpróbált visszaélni!
    Nem embereknek való üzletfél.

    [ Szerkesztve ]

    La Mastre.

  • Kiratheonly

    tag

    Fekete pontot szeretnék kérni vacek kollégának a sunyi módon eladott termékért. Anno vásároltam tőle egy LGA1155-ös alaplapot, amit a fedővel együtt adott el. Magát a terméket jól működő, garanciás terméknek mondta. A garancia rendben volt, de a lap korántsem. A Socket lábai el voltak hajolva. A szám amit megadott nem a sajátja volt, illetve engem csak számletiltással hívott. Így nem tudtam visszahívni, privátokra nem válaszol. Maga a lap javíttatása újabb költségekbe került, természetesen garanciavesztéssel is járt.

    The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

  • kircso13

    senior tag

    válasz mobileman #16871 üzenetére

    "És igazán azt is tudhatnád, kvázi tag létedre, hogy NEM ( a csavarok hiánya az nézőpont kérdése, meg hogy mi a szar volt egy eleve rossz gépben) ért anyagi kár, így a feketéért hiába könyörögsz, akár Benedek Pápához is elmehetsz.."

    Így van itt a gond! Ezt kellene értelmezni, h mi minősül anyagi kárnak! Szerintem minden rászánt idő anyagi kár, ha már felhívod az is! Ebbe nem lesz soha igazság! Ebbe jobban nem is akarok belefolyni , mert kedves MODERÁTOR válaszra sem méltatott és kibújt a válaszadás alól! Ma adok neki feketét, holnap nem, ohh ma ilyen kedvem van! Remélem olvasod!

    ..,

  • mobileman

    aktív tag

    válasz kircso13 #16876 üzenetére

    Bocs, nem jó a csavaros példa, volt benne csavar, még ha az összes is, egy része nem gyári volt, mivelhogy hónapokig itt állt darabokban..Szóval ez a része nem anyagi kár..

    BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

  • sz0tyi

    csendes tag

    válasz mobileman #16877 üzenetére

    Az anyagi kár akkor ért, amikor elvihettem volna a gépet máshoz is, valakihez aki normálisan áll a javításhoz, megcsinálta volna a golyózást, és nem dobál ki a gépből valamit amiről nem tudja mi az. Vagy utólag legalább nem áll neki gúnyolódni amiért egyáltalán benne volt az a GYÁRI cucc.
    A szerinted ebayről fillérekért beszerezhető hővezető kapható a conradban is, 2-3 ezer forintos tétel. Csak nem jó -mert vékony, és nem is gyártják abban a vastagságban amiben kéne.Így a chipsetnek nincs hűtése. Nem vagyok olyan mérhetetlen profi mint te de szerintem a radeonoknak már szokott kelleni a passzív hűtés.
    A szalagkábel is filléres tétel ebben igazad van, de amcsiban. Ebay-en nincs, és itt sem lehet megvenni természetesen sehol. Egyébként talán jobb is, hogy eltörted, mert ha összeraktad volna a gépet a chipset zéró hűtésével, és úgy használom akkor most chipet keresnék a gépbe. Mondjuk azt egyszerűbb lenne beszervezni mint a kábelt.
    Még egyszer mondanám, hogy nem a kábellel van gond. Bár elég strapabíróak szoktak ezek lenni, de eltörhetnek simán. A hozzáállással van gond. Meg a trágár sértegető dumával, ami különösen dühítő egy olyantól mint te.

  • mobileman

    aktív tag

    válasz sz0tyi #16878 üzenetére

    Tévedsz, mert én most néztem meg a szalagkábelt, rengeteg van, csak annyi kell, hogy megszámolod az erek számát, és veszel méretben valót! Nem egy ritka cucc, lehet mással is helyettesíteni, a lényeg az erek száma, nem kell hogy kimondottan Sony legyen...Erről ennyit, Te igazán nem kerestél, csak fújod a magadét! Hővezető? Tele az ebay, csak meg kell dumálni a gyártóval, hogy milyen méretűt, és vastagságút szeretnél, és akkor olyat kapsz, hát úgy látom, hogy nem értesz hozzá. Ha ezzel foglalkoztál volna, már rég működő lenne a géped.Téma lezárva, mert különben a modik fogják megtenni amit tenniük kell! És ne arra gondolj, hogy feketézni fognak, hanem rendre utasítanak, hogy fejezd be az itteni irkálást, amit lassan 1 év után veszel újra elő, ami már ki lett tárgyalva!

    BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

  • sz0tyi

    csendes tag

    válasz mobileman #16879 üzenetére

    Szerinted itt hisztiznék ha nem jártam volna végig a laptop bontókat, és lenne hozzá kábel? Komolyan úgy gondolod, hogy nem csak az erek számát megszámoltam, de már mindenféle toldásos megoldást is felvetettem.
    Te anno miért nem tudtál hetek alatt beszerezni egyet hozzá, ha most nekem aki teljesen más területen dolgozom pikk-pakk meglenne...? Azért mert bár egy viszonylag egyszerű kábel, de sokkal hosszabb az általában használatosnál.
    Nem érted, hogy az a hővezető nem jó, ugye? Nem olyan. Egyébként még mindig azt lenne könnyebb megoldani. Több lapka egymáson, vagy valami -bár akkor már nem adja át a hőt kellőképpen, szóval nem jó.
    Azt pontosan hogy érted, hogy téma lezárva? Meg, hogy fenyegetőzöl a moderátorok helyett?
    Ez itt egy fórum. Hogy Lazlo Gogolak-ot idézzem: "Én mondol, maga mondol, én mondol. Így kell normál beszélgetni -de nem?"
    Nincs még egy éve. De ha így vesszük, akkor mondhatnám azt is, hogy egy éve keresgélek cuccot a géphez. Ha már a ráfordított időnél tartunk.

  • korion

    senior tag

    válasz I_Am #50 üzenetére

    szereznék egy szép nagy feketét adni KismartoniA,mert a megbeszélt időben fél órát vártam rá és egy sms-t se írt,h nem jön!!
    ez tegnap történt 02.08-án!
    azóta feltette megint a telefont hirdetni!
    üdv!András

    +3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

  • borowka

    csendes tag

    Hello!
    Mi tegyek???
    Vettem tőle egy bontott dvd írót és akksit:

    [link]

    Pénzt Jan.23-án átutaltam neki.
    Csak az a baj,hogy két hete nála a pénzem és azóta még választ sem kapok tőle a kérdéseimre.

    Ugyan mikor küldi már el?

    Érdekes a pénz elutalásáig nagyon gyorsan kommunikáltunk.

    Ami külön vicces,hogy soha nem utalok előre pénzt senkinek.
    Vele kivételt tettem mert 12 pozitív üzleti visszajelzése van.
    Úgy látszik már ez sem jelent itt semmit.

    E-mail címére is írtam neki onnan sincs válasz azóta.

    [ Szerkesztve ]

  • ZozzHUN

    addikt

    madárjós-tól óva intek mindenkit. A fix áras kontroller-ből még lealkudott végül postaköltségnyit, majd közölte tegnap, hogy ma utalja a pénzt. Ma viszont már meggondolta magát, én meg elhajtottam egy másik vevőt. Reméljük legközelebb átgondolja mielőtt fix-et mond...

  • Jony33

    csendes tag

    Szeretném felhívni a figyelmet Fermi1989 fórum tagra mert még mindig tartozik nekem 5000Ft-al mivel a megbeszéltek szerint nem küldte el az üzlet tárgyát képező telefont, többszöri figyelmeztetés után sem!

  • netseft

    aktív tag

    GZ01: 2 hete jelentkezett nálam egy hirdetésre, megegyeztünk az árban, olcsóbb postázásban, majd elkérte az adataimat, de azóta sem kaptam meg a termék árát, és nem is hajlandó válaszolni az üzeneteimre, pedig úgy látszik napi szinten bejelentkezik. Anyagi kár nem ért, de nem érdemes vele foglalkozni, komolytalan vásárló.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

  • lizRRR

    őstag

    Üdvözletem !

    Fekete pontot kérnék vendettta alias methandi, alias Sunage, alias sun4, alias Mr.Gettoman részére.
    Egy utolsó hazug alak , egy GTX 570 kártyát vettem volna tőle egy 6870 beszámításával.
    El lett neki küldve a pénz , és semmi , közbe kiderült , hogy nem csak nekem adta el a kártyát.
    Egész pontosan 4 embernek.. ők már meg tették a feljelentést.
    Meg lett fenyegetve , ill gondolom a feljelentések miadt... ( nem akar rács mögé menni )
    Vissza utalta a pénzt mindenkinek.

    Ezek után 20x körbe nézek kivel fogok üzletelni , de ez legyen nektek is tanulság.

    Üdv.

    Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

  • szekfizsolt

    senior tag

    Szeretnék kérni egy feketepontot Raven992 -nak. Ezt a videokártyát próbáltuk tőle megvenni. Egy barátom megbeszélte vele a találkozót a megadott telefonszámát. 1 órát várt rá és onnantól kezdve nem vette fel a telefont. Hívtam másik számról, amit azonnal felvett persze és hebegett-habogott. Közölte, hogy az nem ő volt és téves. 1 órával korábban még jó volt a szám. Csalódtam...

    Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

  • enginev3.0

    félisten

    Ment az utolsó 2 pont

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • Flechette15

    csendes tag

    Anrab2 kollégának igényelnék két feketét, mivel nála a próbagarancia csak arra vonatkozik amikor működik az amit eladott így hát sikerült gazdagodnom egy működésképtelen hd4550 -nel és egy GFX Chilla -hűtéssel, kapjon annyi feketét amennyit érdemel, és meg ne lássam mégegyszer.

  • Jony33

    csendes tag

    válasz Jony33 #16885 üzenetére

    Probléma rendeződött, de azért az ilyen emberekkel nem árt vigyázni!

  • rx7tomy

    tag

    Szeretnék kérni egy feketét deamon2 kolegának.

    Az aprópója a dolognak, hogy vettem tőle elvileg 10db alig használt Energizer akkut, ami mind 2650mAh-s.

    Én miután megegyeztünk, azonnal utaltam neki az összeget postaköltséggel együtt.
    Mikor megkaptam az akkukat, kissé átvertnek éreztem magam, mivel a 10 szinte új Energizer 2650mAh-s akku helyett volt 2db GP 2000mAh-s, 2db Energizer 2000mAh-s, 3db Energizer 2450mAh-s, és 3db 2650mAh-s, olyan kopott, rozzant akkuk, némelyik enyhén rozsdás a + pólusnál, és kemyény 0,870v volt 5db akkuban, ezek azonnal kuka.
    Nem is az összeg miatt kértem a feketét, hanem, én ezt privátba azonnal jeleztem felé, azóta többször is belépett az oldalra, de válaszra sem méltatott, egyetlen megkeresésemre sem.
    Az ilyen ember nem ide való, nem becsületes, nem szavahihető, csaló.

    rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

  • C64

    őstag

    Egy fekete jár Bjor-nak! Tegnap megbeszéltük, hogy személyesen találkozunk egy ram vásárlását illetően, de ő nem jött el a találkozóra, telefonja pedig ki volt kapcsolva. Buktam miatta 1 rugó benzinpénzt és egy óra utat.

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

  • latyak17

    tag

    Heló, szeretnék hatalmas fekete pontot adni benfiu10 kollégának mivel csúnyán átvert és egy semmirekellő..
    A történet kezdetektől:
    Ezt a hirdetését szúrtam ki elején korrekt volt meg minden előre utaltam neki a pénzt nem is ezzel volt a probléma.. Vettem egy fehér 40 es magas szárú Supra cipellőt, azt mondta 2 hét a szállítás volt az 3 hét is majd végre megjött természetesen nem hozzám hanem hozzá, azt mondta átnézte és leküldte.. oké átvettem hazavittem kibontottam felpróbáltam nagy.. megnéztem belső címkét 42 no para írtam neki fel is hívtam mondta, hogy ő 40 eset rendel oké de nálam 42es van elváltunk azzal, hogy megkérdezi a külföldi céget akitől beszerezte webfordító segítségével(!!) panaszlevelet írt majd azt mondta küldjem vissza a cégnek (én önköltségen azt amit elrontott!!) kértem a cég címét majd közölte hogy megírták a garanciapapírt és hogy 1-2 hónap (HÓNAP!!) és itt a rendes cipőm.. vártam-vártam-vártam semmi mikor kérdőre volntam a héten közölte, hogy ő önköltségen miért rendelt volna.. hát és hogy növesszem meg lábam és magyarul takarodjak el a HAMIS Supra cipőmmel ami ráadásul hibás is, hisz szakszerútlen csomagolás miatt a doboza összefestékezte a fehér cipőt.. Kértem utalja vissza a pénzt rögtön visszaküldöm azt mondta, hogy ő nem játszik ilyenekkel és kvázi ő nem eladta nekem a cipőt hanem közvetített csak.. :W Kérlek járjatok utána mindent tudok hol lakik anyja bankszámlaszáma stb!

    Aki csak teheti NE vegyen tőle semmit egy nagy csaló a kamu cipőivel és a hú de eredeti dobozzal.. :W 16.000Ft-om bánta meg kb 20 perc telefonbeszélgetés :W
    Köszi latyak17' :R :R

    [ Szerkesztve ]

    METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

  • bcrics

    tag

    válasz fagylalt #16854 üzenetére

    Esetleg nem Ő lenne a delikvens?
    Bakró János Zagyvarékasi lakos.
    Akkora egy Sötét Analfabéta segglyuk hogy hihetelen, Előre ne küldj neki semmit.

  • fagylalt

    senior tag

    válasz bcrics #16896 üzenetére

    Ahogy mondod! Egy analfabéta... :)
    Ha látnád, hogy miket írt...besírnál. :DDD Nagyon sötét trollface gyerek.
    Téged már átvert?

    Senkinek se küldök előre semmit se...főleg meg neki!

    [ Szerkesztve ]

  • Socket370

    csendes tag

    Fekete pontot kérnék Lorry-nak, mert so-dimm DDR3-as ramot árult DDR2-esként, a visszaboltolásért pedig már másfél hét és kb. 35 hívás után sem tett eleget. Abszolút inkorrekt, állandóan visszahívást ígért, de sosem hívott. Csak akkor vette fel a telefont ha más telefonszámról hívtuk.

    Ez a hirdetése volt az:
    Hirdetés

    [ Szerkesztve ]

    Socket

  • Skyline18

    tag

    FEKETE pontot szeretnék kérni kaller1 kolégának, turbo sim-et vásároltam tőle. 1 hét pénz visszafizetési garanciát válal álítólag a termékre. Nekem nem működik, irtam is neki de ő szerinte nem is akarom hogy működjön. Miután leírtam hogy nem működik és vissza szeretném csinálni az üzletet azóta nem ír.. ez volt 3napja.. és azóta többször belépet! szerintem ez elég szomorú egy hardverapró tag-tól. de lehet csak én látom rosszul. nagyot csalódtam benne!

  • kaller1

    veterán

    válasz Skyline18 #16899 üzenetére

    Miután leírtam hogy nem működik és vissza szeretném csinálni az üzletet azóta nem ír..

    Ne hazudj! :U

    Világosan leírtam, hogy akkor utalom vissza a kártya árát, ha épségben visszaküldted a kártyát.
    Melyik része nem volt világos a dolognak?!

    .::> <::.

Aktív témák