Aktív témák

  • Bedczooo

    tag

    brumesz
    Kolega megérdemel egy FEKETE pontot.

    A terméket megkaptam, csak a csomag feladás dátumával és az ajánlott levék sorozatszám nem helyes megadásával, hitegetet, acsomag uton van.

    Megkárosított, mert rengeteget telefonáltam a semmiért és a személyes látogatásom a postán és a kínos pillanatok miatt.
    Buszjegy, telefonszámla, stb...

    Azt ítra 05-én ,hogy 04-én postára adta a csomagot, mondom jó rendben akkor már szerdán itt lesz.
    06-án írok hogy, gond van mert nem jött a csomag és küldje az ajánlott levél sorozatszámát a kereséshez.
    Egész nap vártam, semmi.
    07-én köldi, azt is délután, sajnos rosszul adta meg és fél órát telefonáltam a postával a rossz szám miatt
    Természetesen írtam a brumesznek, hogy írja meg mégegyszer.
    Válasz a mai napig nem jött.

    A csomag ma, 08-án meghozta a posta a csomagot és 07.07 pecsét égtelenkedik rajta :Y
    Vagy is tegnap adta fel, ahogy küldte a számot, csk hibássan.

    A FEKETE pont azért jár, mert valótlan állításaival, nem kevés plussz költségeket okozott, telefon, buszjegy és az idegeskedés, folyamatosan a PH-n lógva várva hogy ír-e valamit.

    Persze a mai napig nem írt a, hibás sorozat szám óta.
    A rendszer azt mutatta, hogy egy nap többször is fent volt, de ő azt írta hogy UPPERT használ.

    Rendkívül kellemetlenűl érint a dolog, minden bizalmam meginogott, hogy itt vásároljak-e valaha.
    Mivel ez a második gondom a héten a PH eledóival kapcsolatban.

Aktív témák