Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltan6

    őstag

    válasz HollyBoni #203 üzenetére

    szerintem,meg áttekinthetetlen az egész,ha valamit csinálni akarsz,úgy kell mindent összekukázni a tele offolt fórumból,ha nem követed mindennap a fórumot lemaradsz mindenröl,meg ott vannak a hasznos linkek mindenhez.
    az első hozzászólás egy kezdőnek használhatatlan,saját tapasztalat.
    recovery telepités(gen2)
    követve pontosan a a leirást és a linkeket 3 menüpontom volt a recoverybe.tehát használhatatlan volt.
    fórumból összekukázva terminal emulatorral sikerült felraknom a recoveryt,hol volt ez a leírás az első hozzászólásba?
    a hungaroandroid forum is áttekinthetelen szerintem,ha nincs ide kilinkelve a
    Gen2 készülékek partícióinak átrendezése exe csomag nélkül!!,meg sem találom.
    tehát én is támogatnám,ha lenne 1 normális oldal ahol minden fontos leirás,hozzávaló programok. meglenne 1 helyen.
    azért van már több mint 100 ezer hozzászólás,mert minden harmadik abból áll,hogy hol van ez?hol van az?hogy kell csinálni?
    A 46 ezer valahányadik hozzászólásnál kérdezte egy kezdő,hogy kell új romot felrakni,kapott rá választ,és mellesleg,az alapján megtudta csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák