Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz cjvt3o #25006 üzenetére

    én így használom már egy jó ideje, nem volt még vele probléma. boot után megszoktam várni, hogy eltűnjön az SD kártya előkészítését jelző ikon.
    értelemszerűen az SD kártyát nem érdemes leválasztani, én a telefonra FTP-n keresztül másolok.

    mindenkinek, aki ezzel kapcsolatban fordult most hozzám:
    a Playes verzióját nem használtam még ennek a programnak, korábban CWM-ből kellett lefuttatni, ott tulajdonképp pár nextből meg néhány pipálásból áll az egész. talán jobb is inkább azt használni.

    innen a 4.6.2 Aroma Installert tessék tölteni, aztán szokásos CWM-es telepítés és kezelés annyi nehezítéssel, hogy a képernyő fejjel lefelé lesz :D

    leokézod az üdvözlőszöveget, custom telepítés, bepöttyözöd, hogy át akarod rakni a /data, /data/app és /data/data mappákat. a többi résznél nem kell semmit állítani. lefut, újraindítasz, készen vagy.

    ha van Terminál Emulátorod, akkor df parancsra látni fogod, hogy a /data-n több hely van, vagy ellenőrizheted FreeSpace-szel is.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák