Keresés

Aktív témák

  • Astaroth

    csendes tag

    Sziasztok!

    Képzeljétek hogy jártam! Gyári állapotú Blade, beviszem T-mobilhoz, mert nem működik egy funkció (rezgő képernyőérintés). Szervizes frissíti a szoftvert, a probléma nem oldódott meg, azt mondta ez ilyen. Hazamegyek kikapcsolom - bekapcsolom a gépet és nem mükszik a képernyő!!! Visszaviszem, szervizes nézegeti, nem érti, majd megszólal: itt kellene hagyni bevizsgálni. Kíváncsi leszek mi lesz a vége, de úgy láttam fingja sincs a védelemről, azt hitte tönkrement a képernyő.

    Üdv.

    Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

  • Astaroth

    csendes tag

    válasz Astaroth #3105 üzenetére

    Ezek szerint a a T-mobil saját romja sem csereszavatos az új védelmes Blade-ekel??? Az is tönkrevágja touch-ot???

    Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

  • Astaroth

    csendes tag

    válasz pmikloska #4367 üzenetére

    Szia!

    Velem az történt, hogy bevittem a T.mobilba a Blade-t (full gyári, nem mertem az új védelem miatt romot cserélni), mert nem működött egy szoftveres funkció, meg tele volt pixelhibával, és felül erősen bevilágított. A szervizes persze nem látta a pixelhibát és a bevilágítást, viszont a szoftveres dolgot elismerte. Frissített rajta romot (gondolom gyári t-st), erre hazamegyek kikapcsolom - bekapcsolom nem megy a touch. Nálam úgy működött, hogy kivettem az aksit a működő telefonból (ki sem tudtam kapcsolni, mivel azt csak működő touch-al lehet) visszatettem és már jó is volt. Ekkor próbából megint kikapcs- bekapcs és megint nem volt jó. Aksi ki-vissza és megint jó lett. Tehát csak a kikapcsolással "romlott el" újra. Simkártyát nem bántottam. Ezek után persze visszavittem és cserélték (a szervizes nem jött rá hogy működik a dolog, azt hitte behalt a kijelző). Ennek ráadásul jobb a kijelzője :DD .

    Nem az a fontos hogy mennyi év van az életedben, hanem az, hogy mennyi élet van az éveidben!

Aktív témák