Új hozzászólás Aktív témák

  • Birsinator

    tag

    válasz Sirandrish #65 üzenetére

    Jól hangzik ez is... A kérdés már csak az, hogy pontokat csak vásárolni lehet -e, vagy mondjuk egy játék végignyomásáért és mondjuk toplistás eredményért jár -e pont?
    No de ez nem wii topic, hanem Zelda topic, így térjünk is rá vissza:
    A felvetésem pedig az lenne, hogy tudtok -e olyan módszert, amivel mondjuk le tudnánk magyarítani a N64-es vagy bármelyik másik Zelda játékokat. Amit tudok, hogy PC-n N64 emulátorral az eredeti textúrákat le tudtam cserélni "hi-res" textúrákra az Ocarina of Time-ban, ami által még az 1024*768-as felbontásban is tűéles volt a textúrák minátzata, és ez által még élvezetesebb volt vele játszani, hasonló képpen szerintem a szöveget is le lehet cserélni, és az milyen komoly lenne ha teljesen magyarítani tudnánk a játékot(játékokat).

    A másik ami érdekel, hogy ha jól tudom kéeszült egy Zelda PC-s játék valami rajnogó csapat berkein belül, ami az első eredeti Zelda játékot hivatott mai technikai kivitelezéssel megvalósítani (mp3 zenék az eredeti melódiák alapján, full 3d-s környezet, joypad, egér, billentyű használat), de ezt a projektet megfúrták, mivel nagyban készült a Wii és az új 3d-s gyönyörű Zelda. Erről ti mit tudtok, és hogy létezik -e ennek valami netre kiszivárgott kipróbálható változata?

    Sayonara!

    A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

Új hozzászólás Aktív témák