Új hozzászólás Aktív témák

  • Birsinator

    tag

    válasz Neró #55 üzenetére

    Hát Zelda korszakom amolyan 3 éve volt igazán fényében. A hasonló tipúsu játékokkal még 1995-ben ismerkedtem meg Sega GameGear színes hordozható (8 elemet zabáló) konzolon. A játék az AxeBattler című félig rpg félig akció/kaland volt, amely leginkább a legelső Zeldára hasonlított a GoldenAxe-hoz hasonló világban. Aztán volt egy zúzós pár évem mikor rákattantam a stratégiákra és FPS-ekre (WarCraft 1-2, StarCraft, Age of Empires II, Duke Nukem 3D, Unreal, UT, Quake3, UT2003/2004, HalfLife, CS, Return To Castle Wolfenstein, CoD) akkor hanyagoltam minden más játékot, és kb 4 éve, amikor felfedeztem az emulátorok csodálatos világát, akkor jöttek elő a régi idők játékai, és a saját tulajdonban soha sem volt konzolok emulálása és játékainak nyomatása. Így akadtam rá kb 3 éve az Ocarina of Time-ra és rabul ejtett. Miután végigtoltam (néha néha, sőtt gonosz módon egyre többször belelesve a végigjátszásba), rádöbbentem hogy valami hiányzik, űr tátong a lelkem mélyén, hiányzott a "Zelda" és az édes dallamok, ekkor kezdem el a többi Zelda játékkal ismerkedni, de az Ocarinát egyik sem tudta még überelni. Éppen ezért fogalmazódott meg bennem, hogy valamikor ha majd nem másra kell a pénz, akkor veszek egy Wii-t és irány a Hyrule kastély és célozni a csúzlival a Wiimote-al (és jól betörni azt a szép rózsaablakot a torony tetjén), no meg rácuppanni a netre és onnan leszedni a Zelda játékokat Wii-re, mert ha jól tudom, az az összes előzö Nintendo konzol cuccait képes lejátszani!

    A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

Új hozzászólás Aktív témák