Új hozzászólás Aktív témák

  • qdak

    addikt

    válasz Motion_Blur #161 üzenetére

    hali nekem multkor éjjel megjött Content ID Matches be a pár törölt videomrol h mi van akkor nem tudtam elolvasni volt vagy éjjel 2 és 4 kor kelnem kellet, nem töröltem moist nincs sehol, a legjobb h van video amivel sokat dolgoztam és nincs benn semmi olyan ami sértene vkit ( hogy érthető legyen a zene is töbszörösen fent van most is a film röl 1000 jelenet van fenn ) én több orát szivtam vele mire szépen összevágtam erre fogták és letörölték :W akkor letöröltek olyat hogy autokrol dobtam fel szép képeket nem tudom kit zavart annyi olyan videó van. meg azt sem értem van h sex van a videoban és fenhagyták (benny benassi - satisfaction sex változatot multkor minden 18 nélkul megtudtam nézni pedig abban megadják a csajnak rendesen :U ) nekem amiben szép csajokat szedtem azt törlik :W mostanában nem fogok csinálni vidit az biztos :(

    neked mijen videoid voltak ?

    ui: ja és egész szép nézettséggel birt amit csináltam...

    rien én multkor vagy 10 röl kaptam (no para)

    mod nem tudok normálisan modolni mert kb 10 perc mire betölti ujra meg látom 2x hsz is lett :W :W

    [ Szerkesztve ]

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák