Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz tildy #50 üzenetére


    Igen ez az.
    És RR nem szerepel a képen?:DDD Amúgy hol is írtál erről?:F Nem találom!:B (A ''Fogyjunk le!'', és a ''Nők, nőügyek'' topikban kerestem rá, de semmi.:( Csak szeretném majd megmutatni a barátnőmnek, hogy kicsi a világ. Amúgy RR ''Add önmagad 3'' DVD-je nagyon ott van: barátnőm úgy alakul tőle, mint a pinty!:D) Nagyon off: Én meg ma reggel már 68-at mértem, ami nem semmi a 82 után.:D Update rulez.:C


    Szal azt mondod az lenne a legjobb
    Én csak azt mondom, hogy ha már megvan a képanyag normálisan, akkor nem érdemes szöszölni az újravételével. Mondjuk az érdekes kérdés, hogy a VDubbal miért nem tudom szerkeszteni: neked megy? Tudnád szerkeszteni, vagy bármi? Mod: próbáltam 1.5.10-zel, 1.6.2-vel, VDubmoddal, de semmi...:U

    Szal az eredeti hang sem sokkal jobb.
    Azt elhiszem, hogy a home-videó nem tud sokkal jobbat, meg ha agyonjátszott, akkor leamortizálódott, viszont akkor sem célszerű tovább rontani azzal, hogy ''túl hangosan'' veszed fel, azaz gyakorlatilag túlvezérled a hangkártya bemenetét, melynek következménye, hogy ''nem fér bele'' a jel a 16bitbe, nagyobbat meg nem tud ugye hozzárendelni, így szépen levág: ettől meg recseg. Szóval tuti, hogy sokat számítana, ha az előírt tartományon belül maradna a jel: utána rá lehetne zavarni még egy zajszűrést is, és az eredmény: ég és föld!:D

    [Szerkesztve]

  • gykarcsi

    tag

    válasz tildy #50 üzenetére

    Csá! Én a Tsunami-ba szoktam tömöríteni, ott is gond a hangcsúszás. A következő megoldást használom:
    Nandub-ba be a filmet, majd save wav, ezután a kiterjesztést átnevezem mp3-ra, és ezt adom hozzá hangnak, majd elmentem az avi-t (video:direct stream copy). Idáig minden digizett, vagy tv-ből felvett filmél megoldotta csúszást. Próbáld meg,hátha nálad is bejön.

Új hozzászólás Aktív témák