Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Essejó #7610 üzenetére

    A pendrive-ra kiírást nem tudtam megoldani, az a Win7 64 bites verziójában nem sikerült egyik pendrivera sem. A Win10 és 8,1-el meg bármelyikre kiírta, még egy 512MB-os kontakthibás penre is sikerült (128-asra már nem de itt már fizikai korlátok is voltak), de mint mondtam, nem tudom mi okozta. Itt szeretném még egyszer megköszönni a segítséget azoknak, akik áldoztak rám a szabadidejükből (Larrykingnek különösen), és bár akkor nem jutottunk előbbre, de legalább láttam, hogy mások is úgy csinálják mint én, és az a helyes út, a gondot meg máshol kell keresni.
    Azt, hogy az Intel alaplap nem ismerte fel bootolható oprendszerként, bár szintén nem tudom mi okozta, de hosszú utánaolvasgatás (némileg hasonló problémák), fórumozgatás, majd egy 3 lépcsős BIOS downgrade/transition/upgrade-el sikerült megoldani azt, hogy egy olyan BOIS legyen fent, ami már gond nélkül bootol. Az érdekes az, hogy akár az Edubuntu, Win7, Win8.1 egy telepítő pendrive-okat megismerte.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák