Új hozzászólás Aktív témák

  • bulanjoe

    tag

    helló....ért valaki egy picit is a programozáshoz???
    Kezdem a sztorival, és jön a kérdés rögtön utánna.
    Egy kis, helyi rádiónál dolgozom, és a g**i jogvédők kérnek tőlünk listát a sugárzott zenékről. A program(Jazler RS1), ami lejátssza a zenéket, az tud adni egy napra lebontot listát txt formátumban.(azaz egy hónapnyi zene kb 30-31 txt dokumentum). Igenám, de a g**i jogvédőknek(hát ettől biztos nem fogom őket jobban szeretni, hisz eddig sem túlzottan) az egész móka egy excel táblázatban kell.
    Kaptam ugyan én egy progit, ami fel tudja dolgozni, a txt adatait, és átmigrálja szépen, de ahhoz, hogy jól működjön ebben a sémában kell legyenek kilistázva a dolgok:
    00:00:50 > 1/7/2007 00:00:50 > Kelly Clarkson - Behind These Hazel Eyes Classic 08(Gyors)*
    Errefel a progi, ilyeneket adott nekem:
    01.01.2008 00:05:22 > Mark - - Ments meg Magyar 10(Gyors)mTon
    meg:
    1/26/2008 00:00:51 > HelloGoodbye - - Baby, It's Fact New Music 03(Gyors)Sony BMG
    meg:
    00:01:43 United - Ébredj fel ( Heavy Rotation 2008 ).
    Tud valaki megoldást arra, hogyan lehetne megoldani ezt a dolgot?
    Tudom, ha kereskedelmi riádió, miért nem vesz valami progit, én is ezt mondtam a főnöknek, errefel a nyakambavarta a melót. 1 hetem van rá.
    Kéremszépen akinek van használható ötlete keressen meg, vagy írjon ide, mert ahogy nézem, egy hétig nem fogok aludni.

Új hozzászólás Aktív témák