Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz koshmar #48150 üzenetére

    lila punched guava: egyik kedvenc, trópusi güymölcsös, édeskés nem először iszom, 4 év után meg kellett ismételni az élmény. :D
    freez kókusz&ananász: összekevertem a pina coladaval, mert 99%-ban ugyanaz a doboza... annyira nem jött be, érezni a 2 ízt, de ezt én úgy gondlom lehetett volna jobb is, de mivel nem hétköznapi íz számomra, megittam jóízűen ezt is.
    watermelon: ez nagyon csúszott, nem éreztem azt a tömény cukros b@szást benne, meg mintha nem lenne annyira szénsavas, nyáron a legjobb ezt inni, de most is bejött.
    freeze lime vagy mi: szeretem a lime-ot , sió rostosban sűrűn ittam régebben is nyáron, de ez nagyon összehúzta a szám és nagyon savanyús hidegkirázós élmény volt, én nem ajánlom annyira, ha csak nem mezt az íz és szájhúzós élményt szereted :D
    supersours blue rasperry: a nevében is benne van a milyen ízű kb. nekem nagyon tetszett ez is, édes, tömény gyümölcsös íz, jó cukros, itatta magát :D
    juiced: ez is ilyen több fajta gyümis, mangó+narancs+passiógyümi, ez is olyan nyári íz, az illata is kiváló, mintha egy energiaitalosított gyümölcslét innék, ami jóízű
    fekete punched: lila punched guava tesója, ez a másik kedvencem, már többször is ittam, gyümölcsös jóság ez is, ettől lehet meglátni a mátrixot igazán, olyan ízélményt ad. :D
    monster punch ugyanez :)
    többit még nem ittam meg, mert így is lemegy a cukrom pár óra után ezektől, ha ne meszek normálisan :D
    jó, hát ujjat nem írtam szerintem, de legalább régit igen... meg jó $zarul is fogalmazok.

  • rsanyi20

    tag

    válasz koshmar #48150 üzenetére

    Egytől egyig lecsúszott, tökéletesek. Nekem a Frozen Lime meg a Ananász-kókusz volt új, nálam ezek is nyerők voltak. Megérte most is feltankolni :DDD

    Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

Új hozzászólás Aktív témák