Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bulitt

    őstag

    válasz dragonfx #22481 üzenetére

    Nem iszol meg minden energiaitalt ez oké. Mások is vannak vele így. Mondjuk én ha már megvettem megiszom, mindegy mennyire rossz :DDD

    Ha olyan munkát végzel ami aktív fizikai igénybevételt kíván, vagy rohangálós pörgős adrenalinos munkát. Esetleg aktívan sportolsz, akkor észre kellett venned, hogy az a 15mg koffein (esetleg több doboz is), simán megdob. A 32mg-os verziók meg főleg. Hiába várod tőle, hogy felpörgessen, ha a szervezeted nincs olyan helyzetben, hogy neki pörögnie kell. Én simán megiszom itthon az 1,5L Silver energiaitalt. Olcsó, és azért, hogy üljek a gép előtt és játsszak nekem teljesen megéri. Kobrát viszont már nem veszek :DDD

    Ha jobban szeretnéd érezni a hatóanyagát akkor agyba pörgesd fel magad, és jobban fog teljesíteni az ital is. Kell neki az adrenalin is.

    Találkoztam olyan személyi edzővel, aki a nap 18 órájában folyamatosan dolgozik, vagy edzi saját testét. Kerékpározik, úszik meg hasonlók és még otthon is helyt kell állnia. Na ő a testépítésben használt bedurrantó szerek mellé Monster Rehabot ívott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák