Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz crok #33955 üzenetére

    Caloria counter, igen. Az van, hogy elméletileg lenne napi 3-4 értesítés - hogyha nem rögzítettél semmit adott ideig (pl. reggelit, 9.00-ig vagy ebédet 14.00-ig stb.) - ami anno remekül működött a MIUI-n, majd egyszer csak elkopott és sehogy sem akart működni, hiába az autostart, hiába az app lock stb, a battery restrict kikapcsolása stb. - semmi sem használt.
    Most minden remekül működik, ez azonban ugyanúgy nem és most megnéztem a background folyamatokat és ott sincs felsorolva, hiába klattyintk mondjuk azonnal át az app-ról a privacy guard-ra.
    Gondolom tehát azért nem mennek az értestések, mert kvázi azonnal "leáll" a program, amint átváltok róla másra.
    Vagyis nem tudom, mert most ha a feladatválasztóban (bal alsó gomb, nem tudom mi a kulturált neve :) ) kiválasztom, akkor nem a kezdőképernyő ugrik be, hanem ahol épp abbahagytam a folyamatot (pl. táplálék rögzítése), de ettől még nincs ott a bg folyamatok között, amit meg aztán végképp nem értek..
    (privacy guard / advanced / run in background és developer options / background check)

    Köszönöm szépen! De nem dől össze a ház, ha nem működik, szóval a világért se rakj bele felesleges energiát, mert annyit nem ér az egész :N csak nem értem, eddig azt hittem a MIUI-n állíthattam én el valamit, de ezek szerint nem. És keresem a logikát, de nem találom.
    Utánaguglizva látom, hogy más is találkozott hasonló problémával, de 1) nagyon kevesen 2) megoldás nem született egyik esetben sem 3) véletlen sem írták, milyen telefonon tapasztalták ezt, így nem tudom, Xiaomi-sajátosság lehet-e...

Új hozzászólás Aktív témák