Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz paolinho #5024 üzenetére

    Ahogy írtam ha mindent bepipálsz a backup résznél akkor menti a teljes ROM ot! amiben a Kernel is benne van egyébként a TWRP mentésnél a Boot partíció maga a Kernel, de mint mondtam a Guyver másol a system be is tehát kevés ha csak a kernelt mented le vagy csak azt állítod vissza!(nagy kárt nem csinálsz ugyan, csak a WiFi nem fog működni a telón)

    És még egy infó :
    van Friss ZCX TWRP 12.30. kiadás, kimondottam KATE Verzióra bővebben MiUi Fórumán
    De adok közvetlen linket is => ZCX-TWRP_REDMI_NOTE3-PRO_Kate_20161230.zip (letölteni csak akkor tudod ha regelve vagy a fórumon és be vagy jelentkezve) :)

    Ha már fenn van a régebbi egyszerű frissíteni! a letöltött zip ből felmásolod a telóra vagy sd kártyára a ZCX-TWR-3.0.2-X-REDMI_NOTE3-PRO_Kate-16.12.30.img fájlt(érdemes felmásolás előtt átnevezni recovery.img -re) és twrp ben az install fülre katt majd ott alul install image és itt megkeresed a korábban felmásolt recovery.img -t majd kérdezni fogja hogy mit akarsz ott a recovery opciót választod értelem szerűen, ha felment reboot fül majd ott a recovery fül újraindul és a friss twrp fogad majd!

    *****************************************************************
    grafnet az Alucard picit finomabban bánik a cpu val (de aksi szempontból nem igen venni észre hogy kevésbé merülne vele), de lényegében nem sokkal tér el a blu_active tól!(én a blu-t használom nálam nagyon bevált)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák