Új hozzászólás Aktív témák

  • nOvOp

    senior tag

    válasz wwenigma #8346 üzenetére

    Köszi a választ. A Stuntcallst ismerem, azt használom már jó ideje, ahogy leírtad :) Csak gondoltam külső progi nélkül is megy. Egyébként próbálkoztam és talán rájöttem, leírom:
    híváslista->menü->további beállítások->internetes hívás beállításai->
    - internetes hívás használata=minden hívásnál
    - beérkező hívások fogadása=nincs bejelölve
    SIP fiók:
    - engedélyezés
    - felhasználónév a telefonszám +36-tal kezdve (nekem több szám van megadva ezért nem felhasználói név)
    a többi egyértelmű
    ja és a további beállításokban az azonosításhoz használt felhasználó névnél adtam meg a felhasználó nevemet.
    a többi beállítás alap

    Mivel két kártyát használok, így a beállításokon belül, a SIM kártya és mobil hálózatok beállításaináűl a legalul a hang alapértelmezett beállítás nincs megadva. Ekkor minden hívásnál felugrik egy ablak (SIM kártya kiválasztása), hogy honnan akarom indítani? 1-es, 2-es vagy +36xxxxxxxxx@sip.stuntcalls.com-ról. Értelemszerűen a sip-ről akarom és így elindítja a hívást. Hangot keveset teszteltem, de nem a legjobb, késik és a minősége sem túl jó.

    Gondoltam megosztom. És az hozzá tartozik, hogy ezt nem a kút fejemből tudom, hanem másik fórumon olvastam (már nem emlékszem, melyiken), csak eddig nem sikerült összehoznom a működést. Most igen.

    A Greenify pedig belém rögződött :) memória és akku spórolás miatt.... de jó hogy itt nem életbevágó :DD persze azért feleslegesen minek fusson egy app, amit nagyon ritkán használok (pl. google térkép)

    A KLO Bugriport-ra és a reklámblokkolóra esetleg valaki?

Új hozzászólás Aktív témák