Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szári

    tag

    Ma megjött a 3H. Azt valaki meg tudja mondani, hogy amazon alexa miért nem látja hozzáadtam a mi home appot de nem képes detektálni. A google símán kezelei. Ez lehet ez az eu, china server dolog és egyáltalán mi ez?. Illetve az befolyásoló tényető ha a földön vagy szekrényen van?

  • Szári

    tag

    válasz Lek-lee #326 üzenetére

    Itt egy teszt [link] Itt meg egy összehasonlító videó [link] A sima pro hoz képest ugyan azok a változások mint a 2s vs 3h között tehát a teteje ahol kijön a levegő teljesen nyitott így megnövekedett a légáram. Az oled kijelző touch-os lett a ventillátort nem tudom, hogy a kétlapátosról váltottak-e a 3H féle “turbinára” de a majd kiguglizod. Úgy látom, hogy a szűrő amivel szálítják az nem a true hepa grade H13 mint a 3H nál hanem a formaldehides verzió grade H11. Ezen kívül picit szélesebb és mélyebb. Illetve nagyobb filter van benne ami elég beszerezhetetlen kategóriának tűnik mert sehol nem találom. Ez is inkább indiai piacos mint az Air Purifier Max. Ezek a tények. A véleményem meg az, hogy te pénzed de én nem vennék 100k. körüli cuccokat külföldről, pláne amit linkeltél az kínai dugós...átalakítót adnak hozzá. Sok sikert a garihoz. A másik, hogy ha tényleg olyan nagy helységbe kell akkor az adatokat úgy vedd figyelembe, hogy “akár” ekkora helységben is jó lehet, de a valóság azért szerintem mégis csak az, hogy egy pár méter sugarú körben effektívek ezek a cuccok ha csak nem kapcsolod 2, 3 as fokozatra csak akkor meg nem maradsz meg mellette a szobában. Ebben a 100 körüli összegben nagyobb helységben én inkább elgondolkoznék 2db 3H-n amivel én szerintem sokkal hatékonyabban és halkabban több levegőt is mozgat kb. ugyan annyi a 2db 3H fogyasztása auto módban mint 1 pro nak kettes fokozaton amit már igencsak hallani fogsz. És még valami. Félreértés ne essék szerintem tök jó kis cuccok ezek a xiaomik de én azért vettem mert ebben az árban 3H 50k vagy mini szarok vannak ami max akkor efektív ha fölé hajolsz vagy valami hihetetlen tré kinézetűek vannak. Az általad feldobott ársávban viszont én szétnéznék olyan márka háza táján is akik kifejezetten ilyen termékekre specializálódtak vagy régóta szűrnek: Blueair, Philps, Elektrolux stb. Bár ezeknél meg a filtere fogsz ugyanannyit vagy többet költeni mint 2db. 3H filterre.

Új hozzászólás Aktív témák