Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz 30z.Samu #24122 üzenetére

    Privátban megírom mi volt, mintha kafka elevenedett volna meg. Mert szerintem ráismernének az ügyfélelhárítók. Igazából amúgy is el akarok jönni tőlük. Van digi jóval nagyobb sávszéllel és olcsóbban vagy telenor mobilnet 5250 pénz + 570ft egy társkártya, de ezt ki kéne előbb próbálnom, hogy használható-e.
    Eddig is csak a kényelem és lustaság tartott náluk, de ez már a sokadik ilyen botrányos adminisztráció náluk. Pl a lakcímemet nem képesek átírni. Nem vicc, paráztam is miatta, hogy nehogy amiatt ne tudjam majd átvenni a gépet. Még a voda felvásárlás előtti időkben is próbálkoztam a lakcím megváltoztatással, de mindegyik ügyintézőnek beletört a bicskája és lepattintottak, hogy majd menjek később. Annyira mondjuk nem zavar a lakcím, a net jön így is, hogy rossz a lakcím a rendszerükben, de azért az ilyenek úgy jelzik a belső adminisztrációs állapotokat.
    SS miatt nem köteleződnék el hozzájuk 2 évre. Inkább valamelyik szép kék plusz kontis csomagot választanám. A konzolok szervizénél volt egy időben ilyen csomag. Mindjárt körül is nézek.

Új hozzászólás Aktív témák