Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szana8

    tag

    Sziasztok,

    Azt szeretném kérdezni, használ-e valaki cronuxmax plus-t? Ha igen mi a tapasztalata vele. Ezzel bármilyen PC kormányt hozzá tudok kötni az Xbox One-hoz vagy van valami kompatibilitási lista amit még nem találtam meg?

    Köszi,

  • szana8

    tag

    Sziasztok,

    Kb másfél éve van One-om előtte 360-am volt előtte meg Classic szval senki nem mondhatja rám hogy PS fan vagyok. De most valahogy úgy érzem meg fogok válni az Xbox-tól. Számomra az idei E3 Microsoft-os felhozatala egyenlő volt egy nagy rakás f*sal. Ok GoW4 meg Horizon3. De könyörgöm ne ilyen Limbo meg Minecraft játékokkal demózzunk már egy éves "fejlesztői" konferenciát, annó a C64-en voltak ilyen szintű játékok.
    Nem akarok konzol háborút szítani de példát lehetne venni a Sony exkluzív játékairól. Még mielőtt valaki azzal jön, hogy akkor vegyek PS4-et, nem tartom jónak az exkluzívakat. Engem nem zavar hogy a MS kiadta a Forzát meg a Halo-t meg a következő játékokat Win10-re, amki zavar, hogy többet foglalkoznak a marketing bulshit-el (érj el mindent mindenhol, meg beleraktunk egy olyan fícsört a szoftverbe amit már régen bele kellett volna és ennek hú de örüljél mert mekkora királyok vagyunk és persze csak érteketek meg csak nektek tesszük mindezt) ahelyett, hogy normális játékokat készíttetnének.
    Már a 3. év, hogy játékfelhozatalból a Sony megint lenyomta a MS-t nem is kevéssel. És ez SZÉGYEN! Sajnos nem is akarnak tenni ellene úgy látszik.
    Ami pozitívum a MS részéről az a GWG játékok. Ott mindig akad egy két jobb havonta ingyen. De ennyi.
    Sajnálom ha kicsit nyersen fogalmaztam de nagyot csalódtam az MS-be, hogy még megerőltetni sem akarja magát, hogy ne távolodjon el ennyire a konkurenciától.

Új hozzászólás Aktív témák