Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz Because #23009 üzenetére

    pedig dübörög az xbox one eladás, nem? ;]

    Amúgy csak annyi, hogy egy hulladék az a játék, 6vs6, botok, nincs rombolhatóság stb. Már megjelenéskor azt beszéltük, hogy fél év se lesz az életciklusa. De pzstm jön majd, (munezxbk -hez játszani) mert neki ez a game is tetszik. :D

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • godzsy2

    senior tag

    válasz Because #23009 üzenetére

    Ezt már egyszer elmagyaráztam. Nem kell minden játékot megvenni, azért vannak a trailerek, gameplay videók, de a Titanfall esetében ott volt az ingyenes béta is, amiből le tudod szűrni, hogy az adott játék jó lesz e MAGADNAK vagy sem. Én mondtam az öcsémnek, hogy hiába pörgős fps, titánok ide-vagy-oda nem lesz egy hosszú szavatosságú játék, mint pl a CoD, amivel oly' sokáig (amíg ki nem jött a következő) el tudna játszani.
    (Most ne kössetek bele, hogy a CoD sem az... nekünk igen, szeretjük, pár éva alatt az RGH-s 360-ra MINDEN játékot leszedtünk INGYEN, ismerem az öcsém stílusát, hogy milyen játékokat szeret.)

    Mindezek ellenére nem hallgatott rám, megvette magának megjelenéskor 18ezer forintért. Most nem tudom eladni a játékot lemezesen, talán csak 5ezer forintért. Ha Homeolok valakivel és a 15ezres (60USD) játékot valakivel megveszem digitálisan felesbe, az kiszámolva fejenként 7500 forint. Inkább bukok 7500 forintot egy játékon úgy, hogy megmarad a gyűjteményben, mint 13ezeret úgy, hogy el kellett adnom a lemezt. Ha meg megmarad, akkor 18ezret buksz, mert az életbe nem fogod újra betenni a boxba.

    De ha szerinted 7500 > 13000, akkor add vissza az érettségid. :D
    (Ne vedd személyeskedésnek az utóbbit, ezt a poént nem hagyhattam ki.)

    Egyszerű a képlet. Haverral csak olyan játékokat kell megvenni közösen, amivel mindketten tuti, hogy sokáig el fogtok játszani. A többit pedig megjelenés után pár hónappal szintén közösen, használtan megvenni, majd minimális bukással továbbadni, ha már mindketten végigvittétek. Nálunk ilyen lesz a FarCry 4.

Új hozzászólás Aktív témák