Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz ρσгτσ #51667 üzenetére

    Na csak behoztam azt az asztalt. (bocsi nem volt kedvem lepakolni róla, mert eddig PS3-at delideltem majd erről is írok)

    Nem rossz, magasságba is jó (alul látszik a térdem), 74cm magas az asztal teteje. egyedül a pakolása sz** mert igaz könnyű de minden játékkör után cipelhetem ki a szobából vagy valahogy suvasztok helyet neki. De nagyon tetszik hombre[EU] által küldött is a kis helyigénye miatt. TV-nek azt a kis állványát is én csináltam dekopírral, csiszolóval egyutas raklapból még előbb utóbb lehet csinálok egyet magamnak amit könnyű eltenni. :D

    Már csak egy jó kormány kell 360-ra. icemad te meg vagy elégedve azzal? Pedál nem csúszkál? Ja és ha már wireless, ez attól még falba dugós nem? Ha jól látom ott mögötte az az adaptere.

    Ha már állvány: zsolti72837 kettő olyan raklapból készült tv/monitorállványt csináltam ami a képemen van mert még a régi monitoromnak kellett és jelenleg porosodik csak. Ha érdekel írj rám és adok méretet/képeket, ha úgy van leboltoljuk annak az árának a töredékéért. ;)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák