Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz ρσгτσ #47250 üzenetére

    Igazából engem korábban mindkét rendezővel ki lehetett kergetni a világból, annyira agyon voltak magasztalva. Nolannél az Eredet volt az, amire azt mondtam, hogy ezt most azonnal kezdem elölről, annyira jó, igazából a Batman trilógiája is félrement először, de az pont azért nőtt meg a szememben, ami követte.

    Snydernél ilyen nem volt (sőt, nekem nem több egy utánzó iparosnál), viszont nyilvánvaló, hogy sehogy nem tudtak közös nevezőre jutni a Warnerrel, ebből születtek a katyvaszok.

    De ha megnézed a Warner utóbbi néhány évét, szép lassan gajra vágnak mindent. A Legendás állatok első két része szerintem teljesen jól pótolta a Harry Potter utáni űrt (már azoknak, akik szeretik a Varázslóvilágot), a harmadik viszont enyhén szólva is mindent alulmúlt (nem csak a Johnny után semmilyen Mads Mikkelsen miatt, aki amilyen jó színész, annyira semmilyen volt a szerepben, szerintem ő sem tudta, hogy mit keres ott), még tipikus vihar előtti középső darabnak is elég kevés volt. Én azért bízok benne, hogy azért csak befejezik, bár muszájból inkább ne tegyék.

    És akkor Deppről, Heardről, Millerről már ne is beszéljünk.

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák