Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsadi

    őstag

    válasz icemad #47003 üzenetére

    Az iqos az egy "minicigit" hevít, amiben dohány van. Rezgésekkel/fénnyel jelez, led villog, majd kialszik, rezeg is, és a hevítő is kikapcsol ha véget ér egy szívás ( :D ). Itt nem tudod túltolni. Ha meg Duo rendszered van, azzal 2-t tudsz egymás után elszívni. Van akinek bejön, van akinek nem. nekem könnyem ment az átállás. Csak a kb 12 féle dohányt kell kitapasztalni, kinek mi jön be. A folyadékost nem ismerem, tesóm lányainál láttam csak.

  • beyruth82

    veterán

    válasz icemad #47003 üzenetére

    Én is elektromos cigi segítségével szoktam le 20 év dohányzás után a cigiről. Elsőnek átszoktam az elektromos cigire aztán arról már sokkal könnyebb volt leszokni pár hét alatt.Ennek már több mint 5 éve azóta nem szívok semmit se. En csak ajanlani tudom a liquides elektromos cigit. Mivel égésterméket nem tartalmaz ezért kb 500 fajta rákkeltő anyaggal kevesebb jut be a szervezetébe. A nikotin nem rákkeltő anyag.Függőséget okoz, összehúzza az ereket és a szívre lehetnek káros hatasai. Tudtommal az elektromos cigivel csak nikotint visz be az ember ha nikotinos liquidet tesz az e cigibe. Én a legerősebbel kezdtem aztan hetente csökkentettem a nikotin fokozatát, mindig kevesebbet tartalmazó liquidet vettem.Talan még egy hónap se volt és már a legkisebbnél tartottam aztan elhagytam az e cigit is. Pár hónapig még hiányzott de már csak jellemzően a berögzült szeánszoknál (étkezesek után, kávé mellé, stb). Nekem bevált. De én azt mondom az is sokkal jobb ha az ember átszokik ecigire és azt szívja inkább élete végéig.
    Ui: Egyébként a liquidre rá van írva hány slukk felel meg egy hagyomanyos ciginek.En mindig kb annyit szívtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák