Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz mike1334 #33365 üzenetére

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

  • #81556480

    törölt tag

    válasz mike1334 #33365 üzenetére

    A teherforgalom nincs korlátozva. Értem hogy a biztonság miatt bezártak iskolákat, meg majdnem mindent, de a katasztrófa akkor jönne el szerintem ha a fuvarozás leállna. Tehát mi vagyunk szerintem az utolsó bástya . A személyautós határellenőrzés miatt vannak torlódások, ami miatt mi is szopunk, de ezen kívül semmi nyoma semminek. Néhány boltban foghíjasabbak a polcok, de nincs megállva az élet, nincsenek maszkos emberek. Én ezt látom svájc, német, olasz, osztrák, francia vonalon. Kb 1 hete nem voltam olaszba szóval az nem friss infó. Viszont holnap megyek ausztrián keresztül olaszba, onnan meg csehbe. Ha érdekel itt akkor leírhatom mit látok.

    Volt két választásom pár napja/hete:

    Vagy dolgozok tovább mintha mi se történt volna, vagy haza megyek, de akkor 2 hét házi karantén aztán meg fizetés nélküli szabadság.

    Na én a munkát választottam. De nem pár hétig, hanem vagy 2 hónapig, vagy ha kell tovább nem megyek haza, amíg ez az egész nem csendesedik. Addig elvagyok a kamionba. De nem viszem haza ha esetleg beteg vagyok, plusz anyagilag is jól elvagyok, és ha kell tudom az otthoniakat támogatni.

    nekem az a bajom hogy az emberek nézik a tv-t meg fészbukon hergelik magukat és otthon rettegnek. közben meg csak kezet kéne gyakran mosni és kicsit kivárni hogy ha az "okosak" azt mondják most karanténba pihensz, akkor ne a fészbukon lázadozzál, meg ne öntörvényűsködjél

    LaciCRM koronatranszportáló szakértőt hallották az operatív törzsből

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák