Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sugarforce

    őstag

    válasz echterion #31667 üzenetére

    En nem mantraztam, hogy menjel mashova, csupan arra reagaltam, hogy az szintiszta gogos fikazas, hogy kupac szar az egesz meg instabil es szar lassu. Szintisztan csak azert, mert ez onmagaban nem igaz. Persze sokaknal lassu, ezt nem is vitatom, de ahogy MasterMark is leirta (es nem mellesleg en is utaltam ra) ez tulontul bonyolult ahhoz, hogy egyertelmuen az ms-re lehetne fogni. Mar csak az, hogy te kijuss ez index.hu-ra, kapasbol atmegy a forgalom vagy 10 eszkozon meg kitudja hany szerveren-szolgaltaton. Ezek mind befolyasoljak a sebesseget. Es most csak egy egyszeru weboldalrol beszelunk, amit tudtommal itthonrol hosztolnak.
    Elhiheted en sem azért irom ezeket mert tuzzel-vassal vedem az ms-t, a boxot es minden okoszisztemajat, amit csinaltak, mert magasrol teszek ra, csak az egysiku ms fikazast nem ertem, es azt sem, hogy tobbseg aki ide sirankozik, arra sem veszi a faradtsagot, hogy felvegye a szolgaltatoval a kapcsolatot, hogy nem -e esetleg naluk van valami olyan qos szabaly, vagy torlodas, ami miatt lassulas lehet ebben a szolgaltatasban.
    Azt egy szoval sem mondtam, hogy hulye vagy, ha ez erzodott ki belole, akkor elnezest kerek, kicsit sem akartam ezt éreztetni veled, csupan azt akartam kinyogni, hogy barmilyen halozati kapcsolat felepitesehez kozted es a végpont kozott (nem traceroutoltam vegig, de) tobb tucat / neha 100+ szerveren keresztul vezet az ut.

Új hozzászólás Aktív témák