Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buster17

    addikt

    válasz tDr1v3r #25213 üzenetére

    Én is 23 és lassan lekéne állni a milfekről és találni valami normális hozzám illőt.

  • l.skywalker

    félisten

    válasz tDr1v3r #25213 üzenetére

    32 vagyok. 10 éve egy olyan lányba lettem szerelmes, akinek volt "kanja".

    6 éve a feleségem és 4 gyerekünk van.

    A "kan"-ra már senki sem emlékszik :)

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • roberto211

    őstag

    válasz tDr1v3r #25213 üzenetére

    És kit érdekel ha van kanja? :D Nem a férfi választ hanem nő.

    Férfi csak megjelöli a kiszemelt "vadat" a nő meg választ s ha ügyes vagy téged választ..
    Mikor összejöttem leendő feleségemmel, akkor neki is volt csávókája igaz jópár évvel idősebb mint én de Én, azaz Én nyertem.. És nem a pénzem miatt mert b utolsó évben mindenem elbuktam sajnos, most építem újra az életem van rá kb 1 évem h elveszett és szeretett értékeim visszaszerezzem, de őszintén belémszeretett őszintén van velem és nem hagy el se jóban se rosszban ez itt a lényeg. ;) Ha táplál irántad érzelmet akkor ne add fel, küzdj érte.. És ha jobb vagy (nem testi adottságokról, külsőről beszélek ) azaz ha jobban magadhoz tudod vonzani utána nyert ügyed van. Nálunk is voltak meg vannak is viták, elején nagyobb anyóska miatt most már kissebbek, és jó útra tereltem én úgy érzem és hozzám akar jönni. No de persze nem vagyok hülye házassági szerződést mindenképpen fogok csinálni. De ha Ő szeret én szeretem miért ne?

    Mindenkinek vannak hibái.

    Tehát te se a múlton rágódj hanem jelenen és ne az elvedhez ragaszkodj hanem szívedhez ILYEN ESETBEN!. Hódítsd meg a lányt, és tedd magadévá. ;] Utána már jön magától az egész.

    Én pld úgy ismerkedtem meg őszinte leszek, meg kicsit prosztó.. Elmentem diszkóba h szerezzek egy viszonylag jó kiscsajt, aki tűréshatáron belül van és megd*gjam aznap este.. Na összejöttünk, táncétren,teraszon stb kint jött a smár, mind a kettőnk szeme kb lángolt onnét tudtuk ez nem átlagos. Másnap átmentem hozzá egyből megismertem mindenkit, harmadnap megd*gtam, negyed naptól kezdődtek a közös programok.. Nov 14-én ismerkedtünk össze, január másodikán összeköltöztünk.

    Tehát HAJRÁÁÁ!!! Sz@rd le az elveid és szívedre hallgass ha a lány is nyit feléd.

    (#25214) Buster17: Mióta hondád van, kezdesz normálisan gondolkodni úgy érzem. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák