Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Verus

    senior tag

    válasz roberto211 #22289 üzenetére

    Nos, akkor:

    "Csak nem szeretem mikor itt valaki óriási arccal járkál mert készül valamire és a fellegekbol beszél."

    Nem értem miért támadsz ezzel, soha nem írtam senkinek lekezelő stílusban veled ellentétben. Meg lehet sérteni a másikat, persze, de nem hinném, hogy én vagyok az az ember itt, aki a fellegekből beszél. Te sokszor ezt teszed és a hozzáállásod - mindenki hülye,csak te nem - valljuk be kissé bicskanyitogató. Nem csak nekem, másnak is. Azt gondolom, hogy tisztelettel lehetünk egymás felé, kölcsönösen. Csak ez a kölcsönösséget te nem mindig képviseled. Sosem degradáltalak, sosem sértegettelek téged, de most te pont ezt teszed ok nélkül. Tudod eljön majd az idő, amikor ezt visszaolvasod és ugyan ez lesz a véleményed, legalábbis remélem. Vissza kellene venned kicsit, nem te vagy itt az irányító, nem vagy te sem különb senkinél. Ha pedig nem értesz egyet valamivel, azt ne egy odaszúrással intézd el. Így, egy idő után csak elmarsz magad mellől mindenkit. Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de tanulj egy kis tiszteletet és tanuld meg, hogy egy vitát, konfliktust, nem azzal zárunk le, hogy hagyjuk. A hagyjuk azt érezteti, hogy nincsenek észérveink, holott én nem tartalak egy buta fiúnak...

    Ori: Nem értek ezzel egyet :) Ha sosem kezdünk bele abba, hogy megbeszéljük normális stílusban a problémákat, akkor csak lógni fog a levegőben :)

    [ Szerkesztve ]

    Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Új hozzászólás Aktív témák