Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Napfénysüti #11693 üzenetére

    Support szó alatt mit értesz? Frissítéseket vagy mást? Lehet vannak gondok de,hogy android terén ő tudja a legjobban optimalizálni meg megcsinálni a készülékükre az sw-t az 100%. Oké nexus 4 is, de hát azon egy alap android van rajta minden nélkül és csá. Persze,hogy stabil.

    A One nál éreztem azt először(és ugye androidról beszélünk),hogy kb olyan gyors így érzésre mint a 4s. Lehet néhol,meg játékok bezárásánál gyorsabb a 4s de amúgy kb ugyanaz. Ezt kéne követni minden gyártónak ..

    (#11694) kovsol : Hát végülis One ellenfele, de számomra egyáltalán nem tetszik.(Régebben én is s4 re akartam cserélni.) Főleg sw miatt. S3 topicba is írták anno aki s3ról váltott ,hogy anyagminőségileg szinte alig javult, sw ugyanaz csak a 2gb ram miatt meg a + mit tudom én hány mhz miatt érzi az ember gyorsabbnak és ez mind a szoftver miatt van semmi más miatt. Ennyire nem instabil az android,hogy ezt csinálja, lásd nexus,one. Tudom milyen az s4 fogdostam is meg kipróbáltam de....no komment. Features vannak rendesen(paraszvakítás effekt), ehhez értenek,meg kamera az jó,és itt be is zárult a kapu..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák