Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz ρσгτσ #45997 üzenetére

    Még a generáció eleje van, nem adnám el, ha vennék, legalábbis egy jó ideig biztosan nem. Jövő júniusig van game passom, addig úgyis csak másodlagos konzol lenne a ps, de ha lejár nemtom mi lesz. Tök jó dolog, és gazdaságos, de sokszor azzal játszok, ami game passban van, és akkor is síetek vele(mert mi van, ha kikerül), és nem azzal, ami igazán érdekel. Na jó, azért van, hogy egybe esik a kettő, de mindig megfordul a fejemben, hogy jobban járnék, ha megvenném lemezesen, ami érdekel, aztán szép komótosan játszanék vele, a végén meg elpasszolnám pár ezer forinttal olcsóbban. Úgyse veszem elő újra, pedig sok játék végén azt hittem, hogy azonnal újra fogom kezdeni, aztán, ha újra is kezdtem, hamar félbehagytam (witcher 3, rdr2, mass effect trilógia). Ha évek múlva mégis újra kedvet kapnék hozzá (lásd gow), akkor meg gombokért meg lehet venni akcióban.
    A game pass nagy előnye nekem, hogy rengeteget spóroltam, de nem azokkal, amikkel játszottam, hanem azokkal, amiket szerencsére nem vettem meg, mert az első fél óra után töröltem...szóval az ideália kombó a series s, havi ezerpárszázforintos game pass-szal, mellé egy lemezes ps, vagy tojni le, és csak egy lemezes valamilyen konzol. Ezen filózok egy ideje. Tényleg jöhetne már a gyerek, és akkor lehet hamar megoldódna a dilemmám :D

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák