Új hozzászólás Aktív témák

  • Gebriel

    veterán

    válasz .LnB #32733 üzenetére

    Alapjában nincs veled bajom, Misfits bro, de ne legyél már U.

    DE:

    "A való életben, a feltételezésekkel ellentétben, nem vagyok egy elkeseredett ember, szánalmas, szar alak. Akinek az a legnagyobb élvezete, hogy az Xbox-osokat szívassa a kommentjeivel."

    "Elég bármit, tényleg a legkisebb csontot odapöccintenem, ő ugrik mint pitbull. És ne röhögjek?"

    Alapjába véve miért kell, húzni a másikat?
    Ez így elég melegágya a feltételezéseknek. És lássuk be nem ok nélkül.

    "részünkről" elég előjönni a jelenlegi generáció eladási számaival, az exkluzív címek számával. A Playstation 4 sikerével. És annak ellenére, hogy az egész ipar (még maga Phil Spencer is!) vesztesnek könyvelte el az Xbox diviziót már rég ebben a csatában"

    Produkálhat bármilyen eladási számot a PS mondhat bármi Phil S. "erről" a csatáról, szerinted azoknak akiknek Xbox-a van, ezt bármennyire érdekli is?
    A döntésük sokkal megfontoltabb mint egy marketing vonatra felült vagy exkluzív címekbe kapaszkodó egyéneknek.

    (Külön megjegyzem,
    Egyébként eladási számok mellé nem ártana egy normális gépet is összerakni a Sonyak, mert nem találkoztam még olyan ps-el, (pro-val) sem ami ne lenne rövid időn belül hangos.
    Grafikai különbségről ne is beszéljünk.
    Mindegy erre a vonatra én nem akarok most felszállni.)

    Tehát lehet húzni a másikat meg csontot pöccinteni, de ez olyan gyerekes, homokozós szint, hogy már fájó és szánalmas.

    "Ha nincs közönség, színház sincs"

    A bohóc az, aki játszik - s nem az, akin játszanak. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák