Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Sikerült összevesznem anyámmal - megint. Aztán kijelentette, hogy elege van belőlem, csak megkeserítem az életüket és a kárt csinálom. Mellékesen meg húzzak el otthonról...

    Voltam már szarabb helyzetben is, igaz. Vagyis... ez szarabb, mert most már nincs kihez mennem. Dédanyám szegény meghalt már, barátaim nincsenek, nagybátyámmal nem vagyok jóban, nagynéném nem pesti (plusz náluk sincs igazán hely), apám is 100km-en kívül van. Neki nem is akarok szólni, amíg nem muszáj... vele is kb. ugyan ez történt, csak ott hülyeségen kaptuk össze és már akkor megbántam, amikor kimondtam, hogy "jó, akkor elmegyek". Itt nem éreztem ekkor semmit. Tudtam, hogy hülyeséget csinálok, de többször nem nyelem le a becsületem. Elég volt.

    Még van annyi pénz nálam, hogy ne halljak éhen, plusz dolgozok, ott is jár kaja. Lakhatás ügyileg viszont fizetésig meg vagyok lőve. El kell hát adnom a gépem (ami anyámnál maradt, de azt csak elhozom).

    Hülye voltam (valamilyen szinten), most majd megfizetek érte. Úgy is kijárt már egy ideje.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák