Új hozzászólás Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz #59816064 #24090 üzenetére

    akkor itt megkerdeznem, hogy mennyi ismerettel rendelkezel a banki fizetesek/back office/rekonsziliacio/panaszkezeles temakban. Nem, nem viccnek szantam, mivel jomagam is bankban dolgoztam/dolgozom, bar teny, hogy nem kereskedelmi bankban. Ettol fuggetlenul van valami fogalmam az elszamolo rendszerrol, illetve azok mukodeserol. Ha konkret kerdesed van, szivesen valaszolok, akar privatban is, de nem feltetlenul tartom illendonek kifigurazni azt, amirol lathatoan halvany lila gozod sincs. Ha hulyeseget irtam vagy ismereteid/tapasztalatod alapjan szerinted mashogy mukodik, mint ahogy en irtam, akkor szivesen vennem, ha kijavitanad a hibaimat, mert ezek szerint rosszul tudom. De azt, hogy szerinted azt irtam, h a penztaros kifizeti a kezedbe az 50k alatti osszeget, mert a vizsgalat raaer, azt nem tudom honnan szedted. Amugy ha te megadod a haverodnak az adatokat, akkor szepen majd ra fogjak verni a kartyaval valo visszaelest veled meg alairatjak, hogy nem onszantadbol adtad neki oda az adatokat. Ha nem irod ala, nem kapsz egy kanyi fillert sem vissza (vagy amit elore visszateritettek neked johiszemusegbol, azt kamatostul levonja a bank). Jo egy barat lehetsz :P Ha pedig kiderul, hogy a te hibadbol kerult hozza az adat (mert pl kint hagytad a kartyad az asztalon, o meg leirta), akkor sem kapsz semmit, mert hanyag voltal es nem figyeltel elegge. Nem hulyek, akik kitalaltak ezeket a dolgokat, elhiheted nekem.

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák