Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz szaszab #85339 üzenetére

    Fejlődni 110-ig feral + guardian kombóval a leggyorsabb, nem is kell geart cserélni (ez is csak azért lényeges, mert heirloomot fejleszteni drága, hát még több spechez). Feral értelemszerűen questelésre, guardian dungeonra. 110 után érdemes eldönteni, hogy mi lesz a karakter, ha nagy lesz és annak megfelelően fejleszteni, de igazából lvl120-ig ez is lényegtelen, nem ad hozzá a leveling gear semmit.

    Overpullingra mifelénk megy a votekick. Egy-két véletlen pull belefér, de az nem, hogy a DPS végezze a tank munkáját, a healer meg izzadjon, hogy életben tartsa a gyökeret.

    De ne már, ennyire alacsony lett a léc, hogy mindenki ment előre mint a birka és még az alap boss tacticot se tudják? Underrot pedig az egyik egyszerűbb dungeonök egyike, magasabb szinteken is sétagalopp, ha mindenki azt csinálja, amit kell.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Plata

    félisten

    válasz szaszab #85339 üzenetére

    Hát még nagyon nem tudom,de eredetileg restora gondoltam én is,az valamikor LK idején volt és szerettem,de most egész más.
    Legion idején a resto artifact kegszerzésénél át kellett raknom a balance dudumat restora és nagyon furcsa volt.
    Tegnap nekem is volt ilyen vicces warris esetem,de nálunk a tank volt lökött.
    Mage karimat behívta vagy 20 perc várakozás után insta,freehold,na azt szeretem,a tankunk egy 120-as warri volt,valami 225k hp-ja volt meg klassz gírje.
    De lökött is,egyből elrohant az első bosshoz és mindent oda húzott,jó sikerült megcsinálni és túléltük,az első boss lement.
    Mentünk a második felé,erre mit csinált mounton körberohangálta az egész szigetet és mindent behúzott az egész instából,fentről a házaktól is meg az arénától is.
    Na persze ez sok volt és megdöglöttünk,lett szólva neki hogy nem kéne ez,de újra megcsinálta,újra megdöglöttünk és szó nélkül lelépett.
    Jött helyette 115-ös dk tank és simán letoltuk.
    Engem nem idegesített fel,jöt röhögtem az idiótán. :D
    Jah,három instán voltam eddig,kettőn nulla loot,utolsó freeholdon jött egy ultra szar nadrág.
    Az már idegesítő.

    [ Szerkesztve ]

  • malacka87

    senior tag

    válasz szaszab #85339 üzenetére

    4 tankom van jelenleg. A druid a legszarabb. Már át is állítottam a loot speccet balancra. Amint van 2 trinket meg main hand már váltok is át. Dogunalom az egész papír mindene gcd-n.. Play style egy nagy 0. Wari tank nagyon jó most élvezetes pörgős sebzése is iszonyat jó. Monkomat is imádom az is pörgős. Pala meg a mainem szóval imádom. 😁😁 Dh DK nem lesz ebben az életben. ☺️

    [ Szerkesztve ]

    btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

Új hozzászólás Aktív témák