Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz gabranek #32708 üzenetére

    Úgy látszik, tegnap ilyen nap volt, én HOS-ban voltam healelni, és POS-t tankoltam a druidákkal. Előbbi insta még rendben is volt, csupa normális emberrel kerültem össze, bár nagyon bénák voltak szegények, meg durván alulgeareltek (tank 4k, többiek 3k körüli GS-sel), 2 wipe-pal szépen letoltuk. POS jóval csúnyább volt, első wipe egy druida heallel már Garfrostnál, utána a healer belehalt a poison novába Ick-nél is, de azt letoltuk nélküle... Egyszerűen nem használt HOT-okat, a healjének 20%-a volt HOT, különben a Nourisht spamelte, de valószínűleg azt is manuálisan, és alkalomszerűen. Tapasztalataim szerint az insta legkeményebb része a dombon felfelé haladás, itt természetesen ismét wipe (57k-s macitank vagyok, és a party is csak a szokásos aoe sebzést kapta, tehát azért annyira nem lett volna gáz életben tartani minket), úgyhogy megkértük, hogy távozzon. Egy sámi jött helyette, akivel neccesen, de végigtoltuk. a survivor instinctet mindenesetre CD-re toltam, az alagút közepén kicsit izgatott is voltam, hogy lejárt-e már a CD. Nemigen szeretek huzamosabb ideig 10-15% HP-n lenni tankként... És ez a party csupa 5k+ GS-ű emberekből állt végig. A DPS második pedig én voltam, tankként.

    Tyrannus egyébként, amennyire figyeltem, akkor bugol be, ha előbb kap ütést, mint hogy ő ütne, akkor viszont azonnal és visszavonhatatlanul.

    Ez a két random hc insta viszont két órát vett el az életemből, pedig mindkettő 15 perc alatt lefutható lett volna normális csapattal. Én balga, azt hittem, hogy ICC25 PUG után este 10-kor még gyorsan letolom a kötelező napi instákat. Éjfélre végeztem...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák