Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz CactuS #31799 üzenetére

    Nos igen, a sztori folytatása az volt, hogy közben láttam tele van ilyen 5,5k+ dps-el a trade akik hetit keresnek, nosza szervezzünk egyet. Elég jó csapat összejött, 2 jó healer (elég annyi, icc-re is elég), 1 jó tank, másik toc10-hez bőven elég (4,5k gs körül volt), többi dps mind 5k fölött. Nem válogattam, csak inveltem aki jött, egy éves instát még bekötött szemmel és kéz nélkül is le lehet tolni alapon, meg csak ismeri mindenki alapon, achit se kérdeztem. Gondoltam ilyen grouppal sima ügy... ja aha... Biztonság kedvéért első boss előtt: ugye mindenki vágja mit kell csinálni? Néma csönd. Jó akkor hajrá.
    Gormok: addok? áá azokat minek ölni... akkor is felesleges ha már a boss halott, jönnek a kukacok és épp a healer nyakán ugrálnak.
    Kukacok: szétállni minek? És ha már 5 ember bekapta a poisont, akkor minek odafutni a másik tankhoz, majd kihealelik a healerek. Vagy mégse. 10 emberből itt 5 halott volt. Ja és persze miután meghalt a poisonos kukac, minek a másik tanknak odafutni, hogy a tankról leszedje a debuffot. Fél órát kellett neki kiabálni. Két healer és a tank dicséretére mondva, utána 4-el lecsapták icehowlt. Igaz a shaman healer egyszer ottmaradt a boss előtt :U
    Utána Jaraxxus... addokat ölni megint luxus, flamel futni megint luxus, add tank infernonak melee közt tankolja... itt már kb. ilyen képet vágtam: :O
    Végülis 1 wipe után lement, de 3 ember akkor is meghalt (ja és dps második lettem).
    Szóval ennyit a GS-ről :D

Új hozzászólás Aktív témák