Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LucifeI2

    őstag

    válasz FefeeX #23314 üzenetére

    Nem írt rá butaságot, csak gúnyosan írta.

    Viszont az a része is hülyeség, mert én ha elkezdek játszani bármivel, legyen az WoW vagy CS esetleg Warcraft 3. Több mint valószínű, hogy többet fogok játszani 1 óránál.

    .volkovy.

    Tényleg hagyd akkor a picsába, ha már most nem élvezed. Én az első karakteremmel azért játszottam sokat, mert annyira élveztem, hogy alig tudtam abbahagyni a fejlődést.

    [ Szerkesztve ]

  • Wolverine

    félisten

    válasz FefeeX #23314 üzenetére

    A cikk még pre-BC állapotokat tükröz :U Akkor tényleg csak a noliferek jutottak valamire, ez azóta megváltozott.
    És igen, Malygosnál van dmg-buff, azért lehet ekkorákat lőni.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz FefeeX #23314 üzenetére

    "Erre viszont szerintem butaságot írtál. Needs az nem jelenti azt hogy kényszered van, egyszerűen azt, hogy értelmetlen nekiállni pl 10 percet játszani, mert oda se érsz kb sehová, emellett nem is érzed tőle úgy, hogy játszottál"
    Mondj egy olyan viszonylag komolyabb játékot (tehát nem aknakereső szint), ami elé van értelme 10 percre leülni. Mindhez kell minimum egy óra.

    "Erős önkontroll... Többnyire senkinek sincs elég erős önkontrollja. Különben nem játszana naponta órákat."
    Tehát aki naponta több órát szán mondjuk makett építésre, annak sincs önkontrollja? Az pl. egy teljesen elfogadott hobbi, még elismerést is kap érte, hogy mennyit dolgozott rajta, pedig gyakorlati értéke semmivel se nagyobb, mint pl. WoWozásnak. De kismillió hobbit és szórakozást ide lehetne sorolni.

    Fishing:
    A fejlesztése teljesen független attól, hogy hol horgászol, akár SW előtti vízben is felhúzhatod 450-ig. Egyedül a kifogott halak számától függ, hogy mikor kapsz skill pontot, a nagy skill csak ahhoz kell, hogy magasabb szintű tavakban is tudj horgászni. Eleinte minden fogásért kapsz pontot, később ez egyre jobban nő. Amiért mégis szoktak vándorolni húzás közben, az az, hogy fishinggel nagyon jól fel lehet húzni a cookingot, ehhez viszont értelemszerűen menni kell mindig újabb helyekre.

    Hunter vs. insták
    Én BM vagyok jelenleg, s így a klánonban (igaz nem a legjobban gearelt emberek, de azért vannak majdnem full t7.5-esek is) top5-ben bent vagyok a boss fightok nagy részén. 5 fősökben jellemzően vezetem a DPS-t, de legalábbis nem vagyok sokkal jobban lemaradva a másiktól. Szóval jelenleg szerintem nagyon is alkalmas hunter instázni :)

    Malygos:
    Igen, speciális buffot kapnak a raid egy időszakában, amitől dmg elég durván megnő, azért lehet ilyeneket látni. Bár ettől függetlenül jók lettek a mage-ek, egyik legjobb dps jelenleg (amúgy érdekes lett ilyen szempontból a wotlk, a régi semmire dps-es kasztokból lettek a legerősebbek, lásd mage, shadow priest).

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz FefeeX #23314 üzenetére

    Volt, hogy direkt csak 1 Wintergraspra loggoltam be, ami nem tartott tovább 15 percnél, és egész szórakoztató volt. de ez már kukacoskodás. :B Viszont ez is drámaian van megfogalmazva, mert ha belegondolsz, akkor semmilyen szórakozásra nem elég 10 perc, gondoljunk csak egy regény olvasására, barkácsolásra, autózásra, vagy akár 18+os dolgokra, esetleg sportolásra.

    Nekem az a bajom ezzel a cikkel -is-, hogy a legtöbb ilyen úgy indul el, hogy egy 15 éves középiskolás srác rengeteg szabadidővel elkezd játszani, majd év végén megbukik, plusz még a barátnőjét is elhanyagolja, aki idővel elhagyja. Utánna ezt megosztja másokkal, lehetőleg anti-wow keresztényhadjárat stílusban, kis mártírkodással fűszerezve.

    Én kb 15 éve szemüveges vagyok, az utóbbi kb 6 évben nem romlott a szemem (valahol -2 környékén van). december óta van LCDm, jelenleg 2 munkahelyem van, az egyikban napi 8 óra gép előtt a másinál meg otthon a gép előtt, mind2 melóhoz weblapok kódjait túrom és egyéb nyalánkságok. Emellett már nem feltétlenül akarok x órákat wowozni, főleg, hogy a párommal elég sok közös dolgot tudunk csinálni. Amíg ő nem volt és nem volt 2 állásom a szabadidőmet kitöltöttem a wowval, most nem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák