Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz Wolverine #11308 üzenetére

    jahh én hülye miért nem gondoltam hogy ezek is kibasznak a magyarokkal :D én kártyával fizetek de még nem tünt fel.. utoljára 3000Ft-ot vontak le. Gathererben van csomó beállítás hogy milyen messze mutassa a cuccokat, illetve én nem látom hogy a normál map-en mutatná, az is jól jönne (ha nem is az összeset, egy bizonyos távolságon belül). először a cartographer full csomagját töltöttem le de hát az 1: nállam baromi bugos volt (ironforgeban legalább 20 flight mastert mutatott, pedig elvileg updatelve van 2.4-re) illetve nem láttam a térképet a csomó bányászható kőtől, pedig a legtöbb false-volt (úgy 95%) mint a flightmasterek... a maradékot meg betudtam annak hogy mivel mindenhol mutatta hogy van minerhelység, véletlenül azt is ahol tényleg volt. nah szal kitöröltem minden cartographerhez tartozó dolgot kivéve a sima mappáját, így müxik jól.. aztán jött gatherer de az meg nem mutatja nekem Dun Morogh-ban, illetve Kharanos mellett egyet nem látott amíg ki nem bányásztam :B
    btw quartz műküdik rendesen, legalábbis úgy látszik, de nshakedown-tesztre feldob vmi hibát, és több verzióval is próbáltam. bár ezt betudom annak hogy valszeg nem full kompatiblisek :) azt nem tudjátok hogy perl classic-ban van-e raidbiszbasz?
    szerk: megvan a válasz: "Q: Where are the raid frames?
    A: As of 2.0 I no longer code raid frames for Perl Classic. Luckily, X-Perl's raid frames work great alongside Perl Classic. X-Perl's raid frames (and the unit frames themselves) can be found here: http://www.curse.com/downloads/details/3416/"

    [ Szerkesztve ]

  • macy49

    tag

    válasz Wolverine #11308 üzenetére

    Kedves Urak! Szeretnék köszönetet mondani Mindenkinek, aki tanácsával segített megoldani a felmerült kérdéseinket. Most már egy kicsivel okosabban fogunk élni és most sikerült a gyerekkel is megértetni a felmerülő problémákat.
    Wolverine Neked külön köszönöm a nagyon alapos és kimerítő választ.
    Elnézést kérek, hogy ilyen kérdésekkel zavartam az Időtöket, de a "Huncraft", ahol gondoltam, hogy választ kapok, az sajnos nem működik.
    Mégegyszer köszönöm a segítséget, igyekszek majd idővel mindegyiket hasznosítani, mert sajnos az idő halad és a gyerek is nő, tehát egyszer csak meg kell majd venni és minnél olcsóbban üzemeltetni a Wow-ot.
    :R :R :C :R :R

    A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

Új hozzászólás Aktív témák