Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz FefeeX #29728 üzenetére

    Fel lehet fogni így is,de elmondom én miért vagyok/próbálok twink lenni (úgy hogy ez az első karim,0 arany item,persze van aki segítsen,de minden 10 szinten újra kell farmolni mindent).
    Persze nagyon jó érzés az,h le tudom gyilkolni a nemtwinkeket.Meg nagyon jó érzés az amikor 30-32esen szétszedek egy 38-39est.Ez mind szuper, kemény utcai gyermek vagyok.
    DE:Hogy én ilyen legyek bizony 5:1 arányban kell mászkálni,küldizni,farmolni azzal szemben amikor tényleg élvezem a játékot,azaz a bgvel szemben.Ergo én időt fordítottam arra,h meglegyenek a cuccaim(nem is keveset).
    És miért is csinálom ezt a fent említett fasza gyerek keménykedés mellett(mondjuk nem ezért csinálom,mert akkor ha bg-n kívül találkoznék valakivel akkor azt is szépen letolnám.de nem teszem,mert neki meg az a játék,hát hadd élvezze)?Mert máshogy nem tudom megcsinálni az öcsiket:
    Ironman(wg-m mind a 3 zászlót te viszed be): Nos amíg nem fordult meg a fejemben,h felcuccolom magam még egy sima capture the flag is nagyon vért izzadva ment.Igy ment a 3 is igaz, itt is izzadtam,de volt ESÉLYEM.
    Wrecking blow(egy bg-n 20killingblow halál nélkül):Megcsináltam ezt is, sajnos csak azzal a karival sikerült még ami haverom accján van.De twink nélkül...ne viccelj.
    Arathi basin asassin,ab all-star....ezek is jelentősen megcsinálhatóbbak voltak.

    És a másik dolog: Kevesen foglalkoznak twinkkel:10emberből mindig van rajtam kívül 1-2 aki fullos.Másik oldalon is.So 10-20% szerintem nem kevés(szvsz).

    [ Szerkesztve ]

  • Viktor77

    titán

    válasz FefeeX #34601 üzenetére

    Masteryről itt találsz infót. Kattints egy class-ra, és az összegzésnél a Mastery: alatt találsz infót arról, hogy mit ad. Pl. holy palánál a healelt mennyiség 10%-a egy absorb bubit tesz fel 8mp-re. Masteryvel ez a 10% növekszik.
    Arról, hogy érdemes-e használni, elitistjerks-en találsz leírásokat.

    Reforging az enchant trainerek mellett érhető el. Egy másodlagos stat maximum 40%-át (nem változtatható érték, vagy ennyit cserélsz, vagy semennyit) cserélheted le, valami másik másodlagos statra, ami még nincs az itemen.
    Ára annyi, amennyi az adott cucc vendor ára lenne. Visszacsinálható. Pl. ha megvan a hit cap, akkor ha lootolsz még egy hit-es itemet, akkor levehetsz a hit-ből, hogy mondjuk crit-re cseréld.

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • Healbacsi

    őstag

    válasz FefeeX #34601 üzenetére

    Csak par szot irnek. A masteryt megtalalod a karakter lapon, vagy retalent elott a talentfaban. Minden karakternek specenkent mas-mas a mastery. A mastery passive tulajdonsag.

    Bloodon:

    Blood Shield
    Each time you heal yourself via Death Strike, you gain 50% of the amount healed as a damage absorption shield. Each point of Mastery increases the shield by an additional 6.25%.

    Froston:

    Frozen Heart
    Increases all frost damage done by 16%. Each point of Mastery increases frost damage by an additional 2.0%.

    Unholyn:

    Blightcaller
    Increases the damage done by your diseases by 40%. Each point of Mastery increases disease damage by an additional 5.0%.

    MInden guildes okossagot megtalalod ingame a guild ablakban. Reforge-olni az enchanter trainer mellett allo npc-nel tudsz, leirast majd linkelnek.

  • F-ECT$

    titán

    válasz FefeeX #34601 üzenetére

    Mastery: minden spec (talent fa) kap spéci bónuszt, pl x%-kal növeli a fire sebzésedet. A masteryvel ezt a spéci bónuszt lehet tovább növelni. Kvázi arra jó, hogy egységesebbek legyenek a cuccok, mert a mastery mindig (minden buildhez) jó bónuszt ad. Az már más kérdés, hogy nem feltétlenül mindig a mastery a legjobb az adott specre, tehát van, ahol pl jobban megéri haste-s cuccot gyűjteni a mastery-s helyett.

    Reforge: ha egy cuccon van olyan másodlagos stat (hit, crit, mastery, stb), ami nem annyira fontos Neked, akkor ennek 40%-át át lehet váltani egy olyan másik másodlagos stattá, ami eredetileg nem volt a cuccon. NPC csinálja, kérdezz rá egy őrnél, hogy hol.

    Guildes nyavalya: most már a guild is fejlődik, max lvl25-ig. Ehhez semmi extrát nem kell csinálni, ha a guild tagok fejlődnek, akkor a guild is. Bizonyos szintek után nem csak passzív bónuszt ad a guild (pl olcsóbban vehetsz cuccot vendortól), hanem a guildtől is lehet cuccot venni (hogy ez pontosan hogy megy, azt nem tudom), viszont ehhez az kell, hogy a guildeddel is megfeleő repu szinten legyél. A repu a guildhez pedig szintén magától jön miközben questelsz, instázol.

    Dive ever, work never.

  • Wolverine

    félisten

    válasz FefeeX #34601 üzenetére

    Tudod, mennyit írtunk ezekről a wow.hu-n, forráslinkekkel együtt?

    anulu, elvileg minden portálba beküld egy quest, ahogy minden questhubhoz is. Akkor van probléma, ha valamit kihagysz.

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Ribi

    nagyúr

    válasz FefeeX #34645 üzenetére

    Nem értem mi a gond.
    Fejlődéshez baromira nem kellenek a város portálok.
    Eleve Og vagy Sw-ben van portal az összes új területre.
    Többi városba meg nem is kell menned.
    Mond már el, hogy hova kell repülni?
    És mennyivel gyorsabb ha a nagy városokban van portal?
    A mostani új területek is el vannak annyira szórva mint a nagy városok, így pontosan ugyanannyit kell reülni mint eddig, ha máshova akarsz menni.

    [ Szerkesztve ]

  • Healbacsi

    őstag

    válasz FefeeX #34645 üzenetére

    Ribi velemenyehez csatlakoznek. Mivel a jatek mar visszatert a regi helyszinekre, igy nincs szukseg portalokra (vannak portalok az uj teruletekre). Mivel tudunk flying mountokat hasznalni, igy el lehet jutni barhova.. Tbc-ben is ha el akartal jutni Sattrahbol Blade Edge legtavolabbi sarkaba, akkor felmountoltal es repultel.. Volt belole gond?.. Nem.. Wrathban, ha Dalaranbol mentel boeran tundra legtavolabbi sarkaba, akkor felmountoltal es repultel.. Volt belol gond?.. Nem..
    Most hirtelen miert lett problema?. Mert sokan nem raktak at a heartstone-okat a regi fovarosok valamelyikebe?
    Northrendre es outlandre tovabbra is el lehet jutni szinte secc perc alatt. Innen tanarisba van portalod. Minden fovarosbol van portal blasted landsre, onnan is sok minden elerheto nagyon gyorsan. Az uj raidek uj helyszinen vannak, de oda is vannak uj portalom sw-bol es orgrimmarbol.
    Szal szerintem a valtozas nem mindig rossz, csak alkalmazkodni kell megtanulni.

    Ui: szinte minden teruleten 3-5 uj repulo pont mukodik.. szal meg alacsony szinten is rohogve eljutsz barhonnan barhova. Nem lehet, hogy azert nincs a vilag telis tele portallal, mert probaltak visszahozni vmit a regi jatekelmenyekbol? (hisz mindenki ezert sir lepten nyomon.. jajj mi lett a vaniliaval, en ugy szerettem...)

    [ Szerkesztve ]

  • Healbacsi

    őstag

    válasz FefeeX #34650 üzenetére

    Nos.. leirasomban bele fogok venni par itemet ami meg nem elerheto, de hamarosan igen.
    Tehat hs valamelyik fovarosba - portal blasted landsre - dark portal - flying mount terokkarba - anzu farm - guildes orgrimmar tabard (mivel hordas vagy). (Amugy par het alatt siman ossze lehet kalapalni egy Black Templehez vivo nyakast is, es onnan mar fel is szabadul 1 hs).
    Sot egy ido utan megfelelo szintu guildnel a hs-ed felezodni fog, a tabard kb szinten 10-15 percekent lesz aktiv. Ha ez mind megvan, akkor a hs-t Uc-be rakva minden szepen el lehet erni. Minimalis a kulonbseg.
    A kovetkezo par sort ne vedd szemelyeskedesnek, csak amolyan altalanos velemeny a mai atlag wowos jatekosrol (tehat nem neked szol szemely szerint). A vaniliaban mindenki eljatszogatott, marha jo volt, mindenki eljatszadozott. Az elso kieggel az emberek megtanultak normalisan pve-t es pvp-t jatszani. Az arena es a heoric instak megtettek hatasukat. Az emberek megtanultak mi a cc. A wolk-al az emberek sajnos elhulyultek, ellustultak. Minden azonnal kell, aoezunk, nem kell cc se pve-ben se pvp-ben, mert damage-bol megoldunk mindent. Mindenhova portal, hs, teleport fityfene. Most kicsit lassitottak ezen a marha nagy rohanason.

    [ Szerkesztve ]

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz FefeeX #34650 üzenetére

    Vissza HS OG, portal Blasted Lands, onnan elrepülsz Terokkar... pluszban talán 5 perc? Sokat mondtam szerintem. Onnan igaz, hogy valószínűleg nem fogsz tudni még vissza HS-elni, bár ahogy fejlődik a guilded, lesz majd OG-be visszavivő köpeny, meg HS CD csökkentés...

  • Wolverine

    félisten

    válasz FefeeX #34650 üzenetére

    Ha Orgriba mennél, tedd oda a HS-t. Ha UC-ba, van zeppelin Orgriból. Anzu érdekel? Orgri, portál a Dark Portalhoz, átmész és repülsz. Ha visszamennél és nem él a HS-ed, akkor visszamész a Dark Portalhoz és ott van portál Orgrimmarba.

    Dalaran lejárt content, nincs semmi okod ott lenni, ha legalább lvl80-as vagy.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák